Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Mit tanácsoltok? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiú vagyok. Az egyik nap a táborban az egyik lányal igazán közel kerültünk egymáshoz. Amikor a discóból hazaértünk (a felügyelő még nem volt ott) eléggé furán viselkedett mert részeg volt. Elkezdte lehúzni rólam a ruhát pedig nem is voltunk komoly kapcsoltaban. Én persze nem engedtem neki de ő folyamatosan a péniszemet fogdosta. Azóta azt akarja feküdjek le vele és hiába mondom neki hogy ha komoly kapcsolatba kerülünk csak akkor ezt ő nem érti meg. Mit csináljak hogy megértse ezt?
2011. jún. 19. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Akarsz vele komoly kapcsolatot,és utána lefeküdni vele?Vagy egyáltalán nem akarsz tőle semmit?
2011. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most éppen van egy komolyabb kapcsolatom tehát nem akarok tőle semmit.
2011. jún. 19. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy nem voltál elég határozott, és kicsit elcsábultál, vagy ő úgy ítélte meg, hogy most ellenállsz, de idővel rá lehet majd venni téged a dologra.


Ha tényleg nem akarsz tőle semmit, mondd meg,hogy van barátnőd,és ezt vegye tudomásul.Ha ezek után sem veszi a lapot,nagyon tapadós fajtával van dolgod.Akkor sajnos többnyire csak az segít,ha egy kicsit megsérted.Nem kell mindenki előtt porig alázni,de beszólhatsz neki valamit a külsejére,erre a lányok elég érzékenyek.DE ezt tényleg csak a legvégső esetben,mert nem túl udvarias megoldás.


21/L

2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezektől a megoldásoktól tartózkodni is szoktam megpróbálom vele akkor határozottan megértetni ezt

Köszi a választ

2011. jún. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!