Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek újra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek újra? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

1 éve nincs senkim, és ezt magamnak köszönhetem. Mikor lett volna jelentkező mindenkit elhajtottam, mert az államvizsgára készültem, de 1 hete levizsgáztam és most már egyre többet gondolok arra és álmodom azt, hogy szeretkezek egy helyes pasival.

Akik eddig jelentkeztek nem akarom őket felhívni, hogy: "oké, most már szabad vagyok"

Mit kellene tennem? Buli?

22/L


2011. jún. 19. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot akarsz?
2011. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én csak komolyat. Egy 1 éjszakásba bele sem megyek.
2011. jún. 19. 22:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár, ha most bejönne egy helyes pasi a szobámba és azt mondaná, hogy csak pár órát van itt és soha nem látnám többé akkor belemennék egy 1 éjszakás kalandba :P
2011. jún. 19. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Hol laksz?:DD

A viccet félre téve, akkor ismerkedj úgy, ahogy eddig is tetted. Öltözkődj úgy, ahogy jól esik. Aki meg ismerős és régen akart tőled valamit, te pedig nem, annak utalhatsz rá, hogy vége a vizsga.

2011. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy elmegyek bulizgatni. De olyan messze lakok minden haveromtól, hogy mire odautazok olyan fáradt vagyok, hogy inkább aludnék...
2011. jún. 19. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van kedved ismerkedni, dobj egy privátot:P

21/F

2011. jún. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol laksz 21/F?
2011. jún. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!