Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg magammal, hogy nekem is lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy pasi már hónapok óta,de mindig csak vaciláltam,és amikor lett volna alkalmam megszólítani,vagy felhívni magamra a figyelmét,vagy bármit is tenni,mindig jött egy hang a fejemben hogy "csúnya vagyok,úgy sincs nála esélyem,nálam sokkal különb lányokat is megkaphat...ecetera..." Tudom hogy ez a gondolkodásmód nagyon nem jó,és már próbálok rajta változtatni,illetve elfogadni magam,csak elég nehéz.Most is azon gondolkozom,hogy bejelöljem-e facebook-on ismerősnek,majd ráírjak-e,mert most még ürügyem is lenne rá.De még mindig csak az kattog a fejemben,hogy nincs nála esélyem.Másik pillanatban meg hogy miért is ne lenne?Utána meg az,hogy csak úgy csüngenek rajta a csajok,és én nem akarok 1 lenni a sok közül....

Nem tudom mit tegyek!

16/L


2011. jún. 19. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy.Nincs esályed.Fogadd el.Anyádék is csak a családipótlékért tartanak.
2011. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fejberuglak te f*szfej hogy írhatsz neki ilyet :)

17f

2011. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 emlya ***** válasza:

Szerinted jelöld be és írj rá, minél hamarabb, ha még ürügyed is van akkor meg főleg!!!!!!!!!!!!

Gondolj rá csak haverként úgy könnyebb lesz vele ismerkedni és a többi meg úgyis kialakul ha már beszélsz vele, ha meg nem akkor sem vesztettél, hanem nyertél egy barátot. :)

Nem kell ezt olyan véresen komolyan venni, légy lazább és könnyebb lesz hidd el.

2011. jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Jelöld be facebbokon. Ne félj, egy pasi nem utasít el durván. Ha személyesen nem mered megmondani neki, akkor fészbukon a chaten beszéld meg vele. Bár élőbe ajánlanám. Szedd össze a bátorságod. És menj oda hozzá. Mond neki, gondolj arra úgyis megteszem. És gyorsan hadard el neki hogy tetszel nekem és járni akarok veled. És jóság van.
2011. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat:)

hát azért nem azzal a szöveggel mennék oda hozzá,hogy tetszel,járni akarok veled,ez még alsóba talán így működött:)Először szeretném megismerni természetesen,de annyira bátortalan vagyok hogy az hihetetlen.

Attól is félek,hogy mivel ő népszerű,fürtökben lógnak rajta a csajok,nem akarok én lenni a sokadik...

2011. jún. 19. 23:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jóképű akkor hagyd... Én csak barátkozni akartam egyszer egy helyes sráccal (azt hittem hogy meleg és úgy sem érti félre). Amikor találkoztunk mindig kedves volt, de ő sose keresett. Én naiv hülye azt hittem, hogy azért kedves, mert a szimpátia kölcsönös, holott csak ilyen "alapjáraton jófiús" a viselkedése, és sose "mert" lekoptatni. Ezt kb. egy évig "játszottam". Aztán meg egy véletlenül elcsípett beszélgetésből kellett megtudnom, hogy egy nyomulós kis csitrinek tart... Így legyen kedves meg segítőkész az ember... :S


Röviden: ha túl jóképű a srác, még barátkozni sincs esélyed, nemhogy összejönni vele... Legalábbis ez az én tapasztalatom :(


L/19

2011. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem,az én esetem teljesen más:)
2011. jún. 19. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni.Így talán van esélyed, hogy meg sem próbálod?Így biztosan nem jössz össze vele, ha megpróbálod akkor lehet hogy igen, lehet hogy nem is jönne be beszélgetés után, attól még hogy jól néz ki.

Vesztenivalód nincs.

21f

2011. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

23:50 linkelj már légyszi egy képet, hogy ki a jóképű neked/nektek lányok.

Miért kell mindig jóképű pasi nem értem?

Én pl. átlagos vagyok és egy jó pasinak tartom magam mert sokat adok egy nőnek még sem volt velem ilyen, hogy csajok aggódtak, hogy hú vajon bejövök neki stb.

21f

2011. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van egy jó meg egy rossz hírem. A rossz az, h minden csaj a legjóképűbb pasikra hajt, így biztos h nagyon nagy a konkurencia. A jó pedig, h még ha nem is vagy szép, a fiúknak nemcsak a külső számít, szal attól még akár téged is választhat.
2011. jún. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!