Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része miért ítéli el a meleg férfiakat?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, hogy tapasztalataim szerint a legtöbb férfi - tisztelet a kivételnek - elítéli, lek*csögözi, megalázza, gyűlöli meleg férfitársait. A leszbikusokra bezzeg gerjednek, az már nem gusztustalan nekik. A nők nagy része pedig képes elfogadni mindkét csoportot. Miért van ez így? Nyilván "gáz" a többi pasi előtt, ha nem utálják őket nyíltan, mert akkor "biztos ők is b*zik". Miért tartunk itt? Miért nem lehet elfogadni a másságot? (Nem a pofánkbadörgölős melegfelvonulásról beszélek.)
2009. márc. 23. 22:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ha valaki meleg, kizárja az erkölcsösséget?

A vallást alapból hagyjuk, habár hiszek Istenben (és abban, hogy ő bizony elfogadja a melegeket) én nem vagyok vallásos, a melegeket elítélők többsége pedig szintén nem vallási meggyőződésből gondolja azt amit.

2009. márc. 23. 23:37
 12/28 anonim ***** válasza:
98%

Kövezz meg, valamilyen szinten devianciának tartom a homoszexualitást. Még akkor is, ha lényegében egyidős az emberiséggel, és előfordul állatoknál is. Ettől még, hogy így gondolom, nem köpködöm és fikázom, egyszerűen nem tartom természetesnek, mi több, a természettől - az említett állati példa ellenére is - idegen, evolúciós zsákutca.

Nem tudom, hogyan reagálnék, ha a fiam, vagy a lányaim egyszer csak bejelentenék, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, de bizonyosan nem örülnék. És biztos vagyok benne, hogy ez a természetes reakció.

Elfogadom, hogy létező jelenség, de azt semmiképp, hogy bármiféle pozitív diszkrimináció járna a homoszexuálisoknak.

Amúgy pedig, férfi létemre sokkal szívesebben legeltetem réveteg tekintetem női idomokon, mint nemtársaimén, akár, ha felöltözve és kéz a kézben is.

2009. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az utolsó válaszoló logikus, értelmes kommentet írt, nem pocskondiázó stílusban, hiába nem ért velem egyet.
2009. márc. 24. 00:10
 14/28 anonim ***** válasza:
80%
Én nem hiszek semmilyen istenségben, ezért kérem, aki ebben mélyebben benne van az magyarázza már el, hogy ha mi az atyaúristen teremtményei vagyunk, akkor a melegeket is neki kellett teremtenie, vagyis ez milyen baromság, h a pápa is elítéli?? eddig is utáltam az egyházat az emberiség ellenes bűneiért, de hát ha ez télleg így van, akkor saját magát teszi megint nevetségessé...
2009. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%

nekem nincs bajom a homokosokkal addíg amíg nem engem "b***ogatnak" és nem a házam előtt lengeti a szivárványos zászlót!!!!

csak télleg nem értem minek a sok b**i felvonulás!!!!

érdekes én nem megyek ki az utcára egy szál gatyában zászlóval a kezemben hirdetni hogy imádom a nőket és hetero vagyok...szóval nem értem mire ez a nagy felhajtás...azt elhiszem hogy rosszul esik nekik hogy kiközösítés meg minden...de most gondoljatok már bele megy egy anyuka az utcán a kisgyerekével és ott smárol előttük két pasi na most az milyen!!! pláne egy gyerek meg ugye minden szokatlan számára ismeretlen dolgot megkérdez hát nem lennék az a szülő aki ezt ugy el tudná magyarázni ahogy kell!!! és ez csak egy példa!!!

szóval jó ha b**i lett legyen b**i de ne az utcán és ne hirdesse magát!!!!

2009. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
66%

"A vallást alapból hagyjuk, habár hiszek Istenben (és abban, hogy ő bizony elfogadja a melegeket)"


Ha erre mutatsz konkrét, érdemi forrást, vagy idézetet vagy hasonlót hivatalos helyről, akkor igazat adok, de az összes imakönyv (még a hindu is) kimondja, hogy a házasság nő és férfi közt jöhet létre. Az hogy Te saját magad miben hiszel, az egy más tészta, miattad nem fogják megengedni a keresztény esküvőt nekik. A mohamedánok sem házasodnak katolikus templomban. A világ így müködik. Igen az állatok közt is van homoszexualitás, az is egy genetikai zsákutca, mivel kicsit nehéz fent tartani egy kolóniát, ha a vezérhím meleg.

Mellesleg 2007es(ha jól emlékszem) karácsonyi beszédében a Pápa tényleg elítélte a homoszexuálisokat (nyilván mivel keresztény).

Ne haragudj én is elítélem őket vallás és minden fityfene nélkül is. Nem arról van szó, hogy ujjal mutogatok rájuk, vagy kövekkel dobálom meg őket, de ettől függetlenül nem szeretem őket. Nem is foglalkozom velük igazán, amíg engem nem ér semmilyen atrocitás a részükről, de had legyen már a szívem joga nem szeretni őket. Egyébiránt nem értem miért kívánod bebizonyítani, hogy a homokos hajlam teljesen normális és el kéne fogadni. A világnak van egy természetes rendje, miért nem lehet ezt követni? Ez az egész "meleg vagyok és büszke" csak az utobbi 30 évben jött elő, előtte, nem nagyon volt ilyen.


22/f

2009. márc. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Megint hangsúlyoznám, hogy ne keverjük bele a vallást, én sokkal inkább az ilyen maradi gondolkodásmódot (igen, a kereszténység pl. megrekedt valahol nagyon régen, lsd. házasság előtti szex nem engedélyezett, maszturbálás sem, papok nem házasodhatnak - ezeknek van értelme? SZERINTEM nincs, ugyanígy van ez a homoszexualitással is.) ítélem el.

Mivel az emberek nagy része heteroszexuális így ez volt az elfogadott, és régen nem volt akkora liberalizmus (mondjuk most sem nagyon), hogy az emberek fel merjék ezt vállalni. Nyilván akkor is voltak homoszexuálisok, most is vannak. Az, hogy most többen vannak, az azért van mert sokan valószinűleg tényleg csak feltünősködni, botrányt keverni akarnak, de ne általánosítsunk. Nem szabad megrekedni a fejlődésben, szerintem ez a meggyőzött vallásosság csak ront a helyzeten, el kéne fogadnia a Pápának is a melegeket, akár "genetikai zsákutca", akár nem. A fogyatékosok is valamiféle genetikai zsákutcába kerültek akkor, nem? Önhibájukon kívül olyanok, amilyenek. Akkor utáljuk őket is? A vallás számomra ezért nem jelent semmit - maradi emberek megrekedt gondolkodásmódja, aminek a lényege az elfogadás kéne, hogy legyen, nem pedig az ítélkezés és kiközösítés.

2009. márc. 24. 10:11
 18/28 anonim ***** válasza:
86%

az a baj h az egyházban rengeteg sok ellentmondás van. isten minden teremtményét, minden embert a földön szeret. krisztus is MINDEN emberért halt meg a kereszten. illetve azt a nézőpontot vallja h minden ember egyenlő az ő szemében.

egyébként semmi bajom a vallással meg a vallásos emberekkel, de nagyon fel tud húzni amikor valaki a vallásra hivatkozik és egy bazi ellentmondást mond ki (ld. a homoszexualitás nem normális <-> isten minden embert egyformán szeret). lehet vallásosnak lenni, meg a bibliára hivatkozni, de aki minden szavát készpénznek veszi az menjen és áldozzon fel oltáron egy bárányt xy lelki üdvéért. ha már a vallás sosem avul el.

lehet lepontozi

2009. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: teljesen igazad van.

Utolsó: gratulálok. És miért?

2009. márc. 24. 12:05
 20/28 anonim ***** válasza:

"igen, a kereszténység pl. megrekedt valahol nagyon régen, lsd. házasság előtti szex nem engedélyezett, maszturbálás sem, papok nem házasodhatnak"


Ezeknek gyorsan nézz utána, ha valamit nem tudsz legalább hülyeséget ne ír :D:D!

2009. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!