Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része miért ítéli el a meleg férfiakat?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, hogy tapasztalataim szerint a legtöbb férfi - tisztelet a kivételnek - elítéli, lek*csögözi, megalázza, gyűlöli meleg férfitársait. A leszbikusokra bezzeg gerjednek, az már nem gusztustalan nekik. A nők nagy része pedig képes elfogadni mindkét csoportot. Miért van ez így? Nyilván "gáz" a többi pasi előtt, ha nem utálják őket nyíltan, mert akkor "biztos ők is b*zik". Miért tartunk itt? Miért nem lehet elfogadni a másságot? (Nem a pofánkbadörgölős melegfelvonulásról beszélek.)
2009. márc. 23. 22:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, nem írtam hülyeséget:

"...Ne paráználkodj! Én pedig azt mondom nektek: aki kívánsággal tekint egy asszonyra, már paráznaságot követett el vele szívében..." stb, stb. Nem a levegőbebeszélek, utánanéztem, és a mélyen vallásosaknál bizony ez így megy. Házasság előtt nincs szex, paráználkodás, az önkielégítés pedig elítélendő. A protestáns papok házasodhatnak, de a keresztények nem.

2009. márc. 24. 13:16
 22/28 anonim ***** válasza:
38%
Na ezzel a példával ne jöjjünk,h az állatvilágban is előfordul ilyen. Ott ki is taszítják a családból (alomból, falkából) őket. Itt is ezt kéne. Az is elég szomorú, h a médiában ezt látják a fiatalok, h mennyi bu*i van, és az teljesen elfogadott dolog. Hát egyáltalán nem. Ez a nagy globalizáció, meg a liberalizmus. Mindenkit elfogadni. Hánynom kell ettől. Lassan már kötelező lesz bu*inak lenni.
2009. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%
bocs, csak egy közbevetés: a protestánsok is keresztények. helyesen így lenne: a protestáns papok házasodhatnak de a katolikusok nem. bár gondolom csak félreírás :D
2009. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%
Miért nem jó ötlet 2 melegnek örökbefogadni egy gyereket? Képzeld a gyerek helyébe magad, hogy anyukád és apukád helyett 2 apád megy érted a suliba, többiek meg kiröhögnek, stb. + alapból máshogy nevelnének
2009. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a menő viselkedés, hogy toleráltatlan fogyatékos nyomorék mindenki, azért.
2009. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

A vallással kapcsolatban igen, kevertem, nem tudtam pontosan, hogy keresztény vagy katolikus, de a lényeg remélem átment. :)


Nyilván a gyereknek is hozzá kéne szoknia a helyzethez, de kicsúfolják, és akkor? A gyerekek mindeért kicsúfolják egymást, túl magas, túl alacsony, túl kövér, túlságosan kiállnak a fogai, mindenkibe találnak valami kivetnivalót. Általában ilyenek a gyerekek. Ő attól nem lesz kevesebb, hogy két anyukája vagy apukája van, és aki emiatt elítéli az pont annyit is ér.

2009. márc. 24. 21:44
 27/28 anonim ***** válasza:

Én az, aki evolúciós zsákutcát említett, stb. Csapongok az azóta írtak közt...

Nos, tán kiviláglott, hogy nem rajongok a homoszexualitás jelenségéért. Immáron négy gyermeket nevelek, mind a sajátom, ugyanabból a házasságból. Ebből az alapállásból kiindulva, s abból, amit ismételten említek, miszerint nem tartom természetesen egészségesnek a jelenséget, mondom, hogy ne fogadhasson örökbe gyermeket homoszexuális pár. De emiatt nem fogok sem tojást, sem gránátot dobálni.

Az egyházakat igazán feleslegesnek tűnik nekem belekeverni a témába, tekintettel arra, hogy a legvérmesebb homoszexualitás-ellenesek gyakorlatilag és tapasztalatom szerint nem hisznek istent, nem tagjai egyháznak. A mindehol fellelhető kivételektől eltekintve, a hívő emberek sokkal toleránsabbak.

És igen, nézetem szerint is sok divatmajom játszik meleget. Mondjuk, őket kövezzék meg a valóban melegek!

Továbbra is úgy hiszem, a tudományoknak meg kell találnia a választ a miért kérdésére, arra, hogyan alakul ki a homoszexualitás, hiszen a természet rendje épp az ellenkezőjét diktálná. Vagyis, úgy, ahogy minden veleszületett rendellenesség esetében, akár a nyitott, gerinc, farkastorok, Down-kór, és sorolhatnám, a legnagyszerűbb lenne ha ezen esetek idő előtt orvosolhatók lennének. Nem időben felismerhetők és eltávolítandók, hanem "kijavíthatók, megelőzhetők".

Meggyőződésem, hogy az az ember, aki ma homoszexuális, mert úgy tudjuk, hogy "annak született", sokkal boldogabb ember lenne a természetesen heteroszexuális társadalomban. Mert értetlen kirekesztés mindig lesz. Sajnos, vagy sem.

2009. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az emberiség történetében csak valaki egyszer kitalálta hogy egy családmodul apából és anyából áll, és azóta ez a szokás. Két másik felnőtt ember, legyen az két nő vagy két férfi, miért ne nevelhetné fel ugyanúgy azt a gyereket mint egy férfi és egy nő. Semmi baj sincs senkivel, csak az emberek prüdek és elbutultak. Abban viszont egyetértek, hogy igenis az ilyet otthon rendezzék el, persze a kapcsolatuk felvállalása lehet nyilt, de ennek szexuális vagy érzelmi formáját már ne vigyék ki az utcára. És attól még ők is lehetnek ugyanolyan jó és értékes emberek, mint bárki más. Hagyjuk békén őket. Na persze ezek közt az emberek közt sok az ellenpélda, ezért ítélkezünk annyian.
2009. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!