Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác akinek tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akinek tetszem, de én nem akarok tőle semmit. Ha egy kicsit hülyítem, húzom az agyát, megígérek neki valamit amit aztán nem tartok be, akkor ribancnak fog tartani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hem. Hülye pi_____csának fog tartani.
2011. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Koldus ***** válasza:
100%
Akkor egy idióta p.icsa vagy.
2011. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szemétség. Mégis miért jó neked, ha húzod az agyát, ha nem akarsz tőle semmit?
2011. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez kibszott nagy szemétség, remélem hogy valaki veled is megcsinálja majd ezt egyszer.
2011. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 bix ***** válasza:
mert más meg pont lesz@rja magasról és így jól érzi magát hogy plcsáskodhat, meg valaki körbeugrálja. az ilyen lányokat szoktam messziről kerülni, és igen. ha ezt bejátszaná valaki akkor minimum k&rvának tartanám. nagyon minimum
2011. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De nem voltak olyan nagy dolgok... Csak pl mondta hogy ekkor meg ekkor találkozzunk, én igent mondtam és nem mentem. Meg megbeszéltünk egy közös programot, de én igazából nem akarok vele sehova elmenni csak nem akarom megbántani. Eleinte bunkó voltam vele, volt egy pár nem túl kedves megjegyzésem, de nem vette a lapot és nem kopott le magától, azóta inkább barátkozok vele. Nem kéne? :(
2011. jún. 20. 14:17
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Annak és az is vagy, az ilyen csajok miatt nem mernek kezdeményezni a pasik mert te is kis szemét vagy aki nem akar tőle semmit de nem mondod meg, hanem élvezed hogy játszhatsz vele, az ilyet jól mellbeütném!
2011. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdemled meg, hogy akár egy srác is akarjon tőled kefélésnél többet.
2011. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy egyes lányok mér ennyire gerinc- és erkölcstelenek...
2011. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Sohasem tettem ilyet, de...A te fajtádat jól megd**nám, lesz**atnám, aztán kidobnálak azonnal. Többet nem érdemeltek. Minek szívatod? szánalmas...
2011. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!