Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? 18 éves lány vagyok megbeszéltem egy randit egy fiúval. Neten ismerkedtünk össze. Nagyon jól elvagyunk.

Figyelt kérdés
De! Nekem még soha nem volt pasim semmi kapcsolatom.. és nagyon félek attól, hogy vissza utasít mert van rajtam némi felesleg.(10kg):( És nagyon félek.. :(( Ezért gondolkodtam hogy le mondom a randit és egyedül maradok..:( Köszönöm a normális válaszokat.!
2011. jún. 20. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az alakodról küldhetnél képet:)
2011. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Találkozz vele mindenképp, ha nem is lesz belőle semmi, legalább szerzel egy kis 'rutint', meglátod, hogy semmi félnivalód nincs egy sráctól. A legtöbb esetben ők is ugyanúgy paráznak az első találkozástól, mint a lányok. legfontosabb, hogy add önmagadat. Ha meg a súlyod miatt nem kellenél neki, akkor magára vessen:) Szóval, tényleg, találkozz vele, nincs mit vesztened. Én 19 vagyok, eddig egy, nagyjából 2hetes kapcsolatom volt (jajj...:D), és én is borzasztóan rettegtem, hogy én meg egy pasi egy helyen, te jó ég... Ezért az első 'randimat' egy olyan sráccal szerveztem, akit kedveltem (őt én is neten ismertem meg), de úgy különösebben még nem éreztem vele kapcsolatban semmit. Marhára féltem, de aztán pozitív csalódás volt, nagyon jót beszélgettünk. Nem lett végül a dologból semmi (miattam), de megtörte bennem a jeget meg a félelmet a randizástól:) úgyhogy nyugi:) (ja, és rajtam is van vagy 5-6kg felesleg, fel se tűnt neki:))
2011. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Volt egy lány munkatársam -több mint 10 kiló súlyfelesleggel :)))- aki szintén neten ismerkedett meg egy pasival úgy, hogy nem tett fel magáról fényképet és csak a randin látták egymást először. Most az esküvőt tervezik. Ne aggódj és menj el a randira bátran. Sok sikert.
2011. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sztem te bolond vagy :D


Menj el a randira, de mielőtt elmész legyen


- Telefonszámcsere

- Képcsere

- És minimum 1x beszéljetek előtte telefonon.


Volt már olyan netes randim, hogy tök jól nézett kia csaj, minden tuti volt , de amikor meghallottam a hangját lesáppadtam, mintha öregapám dörmögött volna...

2011. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ne viccelj már.

Találkozz vele, a párommal én is neten ismerkedtem meg, olyan kép volt fent rólam amin nagyon jól néztem ki mondhatni tökéletes alakom volt, persze én nem szóltam neki hogy időközben felszedtem 12 kg-ot,meg teljesen más voltam, de összejöttünk most meg már családunk is van. Persze eltelt pár hónap mikor mondta, hogy azért nem teljesen úgy néztem ki mint ami a képen volt, elsőnek azt hitte, hogy a képen nem is én voltam.


Találkozz vele, ha kellesz neki akkor nem a kis felesleget fogja nézni.

2011. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt ne mond hogy a feleségem vagy, mert a képeken ő is vékonyabbnak tűnt :D
2011. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát egy próbát megér szerintem... ha nem jön össze akkor ez van..
2011. jún. 20. 19:43
 18/21 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, ne légy pesszimista ;)
2011. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
összejön az, hajrá hajrá hajráááá!:))))
2011. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2011. jún. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!