Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyanus ez igy egy kicsit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyanus ez igy egy kicsit? Vagy csak nekem furcsa? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy van egy srac, aki akarhanyszor beszel velem folyton bokolgat nekem, eloszor meg olelgetett is, de nem hagytam. Azutan csak azt lattam rajta, hogy sokszor bamul engem, illetve stirol.

Multnap meg az tortent, hogy 2 percre allt le beszelgetni velem, meg az egyik srac ismerosevel, es akkor is elkezdett nekem bokolni. Arrol nem is beszelve, hogy minden talalkozasnal megkerdezi a sractol, hogy nem vagyok-e a baratnoje.


2011. jún. 20. 19:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
azt a gitárost nem nagyon értem, ő gitározik? viszont amit írtál, az alapján esélyes, hogy bejössz neki, pláne ha még egyedülálló is!
2011. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!