Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha a pasimmal beülünk valahova a városba (pizzéria stb) sosem kérdezi meg, hogy iszok-e valamit vagy kérek-e valamit, ő vesz magának és eliszogatja....Most azt gondolja hogyha kell úgyis kérek, vagy úgyis iszok az ővéből?Vagy nemis gondolja hogy ez bunkóság?Vagy ti mit gondoltok erről?Néha nem értem a pasikat.....:)
2011. jún. 20. 23:27
1 2
 1/15 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Azért van a csipogód hogy szólj ha kell valami, jó mondjuk én ha iszok vagy kajálok persze megkérdezem, de nem kérdezgetem állandóan..
2011. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a szülei neki nem tanítottak meg ilyen ALAPVETŐ dolgokat.
2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az elsőnek: a csipogó már volt hogy szólt "fúú de szomjas vagyok..." de semmi :/ :D
2011. jún. 20. 23:31
 4/15 WhiteLabel ***** válasza:
Na akkor már bajok vannak:D
2011. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Vagy egyszerűen csak úgy gondolja, hogy nem az anyád, nem fog téged eltartani. Ha kell valami, akkor veszel magadnak, nem is értem, miért várod el, hogy mindent eléd tegyen.. :) (Amúgy meg nesze neked egyenlőség.)
2011. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hujj, ez elég figyelmetlen dolog! nem tudom, sokra ne számíts a fickótól:) beszéld azért meg vele, hogy nem anyagiasságból, mert tudsz magadnak venni, de figyelmetlenségnek tartod, és mi a frászért csinálja ezt.
2011. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát alap lenne megkérdezni de nyilván egy idő után úgyis tudja h ha kell vmi kérsz


fű de szomjas vagy : ott a csap :D de am ha ennyire dark mondd meg neki amit kérsz oszt joccakát mondjuk sztem az a normális ha oda mentek te kéred ami neked kell ő is ami neki és végül ő perkálja ki ennyi meg is van oldva az h hülye :D

2011. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet csak fukar és nem akarja fizetni,és azért nem kérdi meg mert akkor úgy jön ki,hogy meghivott.

De mindenesetre paraszt,ha fukarságból ha figyelmetlenségből nem kérdi meg.

Lehet régimodi vagyok de sosem engedtem,hogy egy csaj fizesse magának ha én viszem el valahova,pedig szinte minden első randim úgy kezdödött,hogy "nem iszunk meg valamit?"

21f

2011. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:37


jah majd 1 kólától fog csődbe menni :D aki csajozik legyen vele tisztában h az igenis pénzbe kerül :) v ha ez nem tetszik költözzön össze vele és akkor máris 1 kassza :) ha meg ez se akkor pasizzon XD

2011. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23:37...hát már nem azért:D ha én beszólnék egy ilyet a pasimnak amíg a sörét issza h fúúú de szomjas vagyok és nem rendelne nekem is egy sört akkor amikor ebédnél azt mondaná h fú de éhes vagyok akkor fognám és rántanék ki magamnak egy db csirkecombot amivel jóllakok:)
2011. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!