Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha a pasimmal beülünk valahova a városba (pizzéria stb) sosem kérdezi meg, hogy iszok-e valamit vagy kérek-e valamit, ő vesz magának és eliszogatja....Most azt gondolja hogyha kell úgyis kérek, vagy úgyis iszok az ővéből?Vagy nemis gondolja hogy ez bunkóság?Vagy ti mit gondoltok erről?Néha nem értem a pasikat.....:)
2011. jún. 20. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De azért ilyet beszólni, hogy "fúú de szomjas vagyok" szintén nem illik. :) Ha szomjas vagy, akkor vagy kérjél normálisan, vagy vegyél magadnak. De ilyet, hogy produkálod magad... :) Ez legalább akkora bunkóság, mint amit a pasi csinál. :)
2011. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

és te ég beülsz vele valahova?

szánalmasak vagytok mindketten

2011. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 IQ Ninja ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de a pasik nem arra vannak, hogy mindent fizessenek a barátnőjüknek, mert egy átlagos családból származó fiúnak messze nincs annyi lóvé a pénztárcájában, hogy állandóan ő fizesse a lány kajáját/piáját. De azért párszor nem árt udvariasnak lenni.:)
2011. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most őszintén...nem mindegy, hogy elmondod a pasidnak, hogy mit kérsz, ő meg elmondja a pincérnek vagy egyből elmondod te a pincérnek? Van szád basszus, annyira csak nem vagy nyomi, hogy nem tudsz rendelni egy kólát. Te megkérdezed tőle, hogy mit szeretne? Nem. Akkor téged sem érdekel. Őt miért érdekelje akkor...Nah látod.
2011. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

1: azért ülünk be, mert vki éhes, tehát logikusan megbeszéltük. (ha nem vagyok éhes, akkor nem eszek, de nálunk mindig megkérdezi, hogy kérek-e vmit, vagy egyből hoz egy üveg vmit...)

2: ha ennyire bunkó, akkor miért vagy vele?!

3: ha "meghív" attól még nem tart el

számomra nagyon érdekes, amikor ilyen dolgok merülnek fel... egyik ismerősöm még attól is ki van akadva, ha a bnője fizet egy fagyit, vagy bármit... viszont én sem várom el, hogy mindent fizessen a barátom.

2011. júl. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!