Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :' (Ezt hogy gondolta? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:' (Ezt hogy gondolta? Miért velem csinálták ezt? 4éve vagyok együtt a párommal, a legjobb barátnőmet 3éve ismerem! Megbiztam bennük de átvertek, ma mondta el egy jóismerős barátnőm hogy a barátnőm azzal dicsekedett hogy együtt volt a barátnőmmel!

Figyelt kérdés

Még eddig magamba vagyis ide irtam csak le meg egy fiúval beszéltem ezt!!

Kivel beszéljek elsőnek, mit mondjak nekik?

Tehetetlen vagyok!


2010. márc. 16. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Zavart érzek az erőben. Túl sok a barátnő.
2010. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

ma mondta el egy jóismerős barátnőm hogy a barátnőm azzal dicsekedett hogy együtt volt a barátnőmmel!


WTF???

Ezt most csak én nem értem?

2010. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Mi van? Nekem ezt nem sikerült értelmezni...


"ma mondta el egy jóismerős barátnőm hogy a barátnőm azzal dicsekedett hogy együtt volt a barátnőmmel!"


Valaki érti ezt?

2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Rainmaker ***** válasza:
81%
Ne gondolj mindjárt a legrosszabbra, lehet, hogy az ismerősöd félreértett valamit vagy nem olyan "jó"ismerős, mint hiszed. Szerintem őt vallasd ki (idézőjelben) aztán a pasidat vond kérdőre. Legyél magabiztos, ne lássa, hogy össze vagy törve, eléggé sokkolni fogja. Én remélem, félreértésről van szó. Szorítok, írj.
2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Was makogsz, was hamzige zűrzavar?
2010. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak nagyon ideges vagyok!! Az egyik haveromnak mondta a legjobb barátnőm hogy együtt a volt a párommal.
2010. márc. 16. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

"Az egyik haveromnak mondta a legjobb barátnőm hogy együtt a volt a párommal."


Együtt a volt párommal, de mi?


Vagy együtt volt a volt párommal? Ahhoz semmi közöd.


Vagy együtt volt a párommal? Akkor állj elé és kérdezz rá, ne tökölj.



Egyébként nekem még az sem világos hogy fiú vagy lány vagy.

2010. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok és lefeküdtek ennyi értetlenkedöt!Csak kifogások vannak de válaszok sehol!
2010. márc. 16. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:

nevetek az első válaszolón :D:D:D:D


amúgy meg szerintem ez elég aljas dolog ez, barátnődet vond először kérdőre szerintem, én ezt tenném :O

2010. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne a válaszadókat hibáztasd, te vagy ideges, te nem tudsz helyesen írni (persze ilyen ideghelyzetben érthető...)

Szärj mindkettőnek a fejére. Köcsögség volt, amit csináltak.Barátnődtől meg pláne, hogy ezzel felvág.

2010. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!