Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ez most hogy van? Lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most hogy van? Lent!

Figyelt kérdés
Én eddig azt gondoltam hogy létezik fiú-lány barátság, csak az egyik többet érez. Most az van, hogy van egy fiú, a legjobb barátom, (persze van nekemis LB-m, lány:) Szóval vele mindig mindent megbeszélek, mindent elmondok neki, nincsenek előtte titkaim. A fiú ügyekről nem szeret beszélgetni, de akkor is meghallgat. Amikor megöle, vigasztalásképpen, azt tök jó meg minden. Azt hiszem voltam már szerelmes, de nem biztos, hogy tudom mi számít annak. Nem vagyok belé szerelmes, de imádom, úgy ahogy egy családtagot. Ő sem lehet belém szerelmes, mert azt látnám rajta. Konkrét kérdésem nincs, csak hogy ti erről mit gondoltok.? Szerintetek szerelmes belém? Szerintem nem, de amikor a többiek kérdezték tőle, hogy én teccek-e neki, azt mondta igen. Különben osztáltársak vagyunk, én a népszerűek közé tartozom, ő meg valamivel "lejjeb" van, de ez engem nem zavar. Amúgy ő mindenkivel kedves, de velem különösen.
2011. jún. 21. 12:31
 1/7 bix ***** válasza:

"Ő sem lehet belém szerelmes, mert azt látnám rajta." jaja az a bszottnagy reflektor a feje tetején majd világít:D


"én a népszerűek közé tartozom, ő meg valamivel "lejjeb" van" majd ha elmúlsz 14 akkor majd rádöbbensz sok dologra:D

2011. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ez igencsak fontos tényező!

2011. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs 16/L
2011. jún. 21. 12:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondom, engem nem érdekel, ki cinkeli ki, a népszerűséget nem úgy értettem, hogy k*rva vagyok!! Meg nem is úgy hogy mindenkinek parancsolgatok! Nem vagyok hülye liba, kitűnő tanuló vagyok, nem tom most mit pattogsz. Azt értem népszerűnek, hogy sulin kívül-belül rengeteg barátom van, és ezt jó lenne felfogni!
2011. jún. 21. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti szeret, csak belül haldoklik, mert nem tudja mit érzel iránta, és emiatt evődik, amíg el nem jut egy bizonyos pontra...tehát ha akarsz tőle valamit, minél hamarabb, és egyenesen mondd el neki.
2011. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"hogy én teccek-e neki"-"kitűnő tanuló vagyok"

erdekes :D

Amugy szerintem is szerelmes beled :)

2011. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Öhömm...:) Tudom, úgy kell írni, hogy tetszik, csak most így sikerültxD
2011. jún. 26. 21:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!