Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell nyomulni? Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell nyomulni? Tudtok adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Ezt most nem hülyeségből kérdezem, tényleg nem tudom...mi a jó "módszer" erre. Én mindig önmagamat adom, de a "nyomulás" nincs beépítve a személyiségembe, egyszerűen nem tudom hogy kell. Bókolni, udvarolgatni még úgy ahogy tudok, de azt is már kényszernek érzem. Elsősorban lányok válaszát várom, mert a fiúk csak elhülyéskednék ezt a kérdést (lehet el is fogják :).


21/F


2011. jún. 21. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és azt kihagytam, hogy ugye mivel kényszernek érzem, így teljesen hülyének érzem magam, és ez meglátszik rajtam...és akkor máris nem úgy viselkedek, mint ahogy alapból szoktam.
2011. jún. 21. 19:44
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát olyan érzésem van, hogy ahhoz, hogy "megkedveljen" esetleg belém szeressen egy lány, meg kell játszanom magam, de annak meg ugye semmi értelme.
2011. jún. 21. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha feltűnően nyomul rám egy srác. Az a jó, ha önmagadat adod, egy kicsit megvillantod, hogy tetszem neked, és nem mész az agyamra! :)

20/L

2011. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne érezz semmit kényszernek, csináld, ahogy gondolod, hogy jó!

A legfontosabb: ne változtass senki kedvéért magadon, Legyél önmagad! Kicsit elcsépelt, de igaz!

2011. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kimondottan utálom ha valaki nyomul.Egyszerüen ott hagyom az olyan pasikat
2011. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

te ne erőltesd, ha nem az a típus vagy.

inkább barátkozz, bókolj, hívd olyan baráti találkozókra a csajt, aki tetszik, h csak ketten legyetek (kettesn sétáljatok, ketten menjetek moziba, stb.)

rögtön az elején mondd, h ez baráti találkozó, semmi több, félre ne értse.

ez szokatlan lesz, m a csajok megszokták, h a pasik csak randira hívják őket kettesben.

a csaj ezek után elgondolkozik, h milyen jó barát vagy, milyen jók ezek a találkozók, és milyen jó lazán, kötetlenül beszélgetni.

aztán eszébe jut, milyen jó is lenne, ha más is lenne...

és szépen fokozatosan eljuttok addig, h járjatok.

van egy barátom, és mivel nem szép a külseje, és elsőre olyan egetrengető szövege sincs, fel sem tűnt volna, milyen jó pasi, ha nem így taktikázik - de ezzel felkeltette az érdeklődésem.

és lehet fújjogni, meg lepontozni, de amíg nem próbálta az ember, addig nem tudja.

a nyomulás engem mindigis taszított, és sok b.nőmet is.

20/L

2011. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez, hogy "csak baráti találkozóra hívom el" ötlet jól hangzik, igen, bár lehet nem minden lány úgy fogja fel, mint te, mert sokszor kötöttem már ott ki, hogy "maradjunk csak barátok". Igaz, egyik lány sem tetszett különösebben. Lehet várnom kell még. Köszi a válaszokat egyébként.
2011. jún. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!