Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lányra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányra nem mertek ránézni, csak bámuljátok, akkor nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Komolyabban gondoljátok vele kapcsolatban,mint hogy csak jól néz ki?? Elkapja a fejét,ha ránézek..
2011. jún. 21. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"...ha egy lányra nem mertek ránézni, csak bámuljátok..."

Nem értem

2011. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ránézni,úgy értem,hogy a szemébe nézni..
2011. jún. 21. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen... Nálam legalábbis ez annak a jele hogy nagyon tetszik, mivel hiszek a szerelemben első látásra: azt jelenti szerelmes vagyok. És azért kapom el a tekintetem mert félek hogy csúnyán néz rám, és szerelmem tárgyától rosszul esne. Aki csak úgy simán tetszik annál nem nagyon érdekel, hogy néz rám.


Tudom, gyökér és félénk vagyok, de ez van :)

24/F

2011. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én is vagyok vele megkérdeztem de nemet mondott : ((
2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát általában pont azok előtt a lányok nem vagyok zavarba mert egyszerűen szó szerint belemélyedek a szemébe.

Ilyenkor általában mindig leblokkolok és megijedek saját

magamból kiváltott érzésektől.

De zavarba nem vagyok.

Csak egyszerűen nem tudok mit kezdeni a saját reakciómmal.

2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez szerelem lehet vagy olyasmi...??:O Járni akar velem?
2011. jún. 21. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy nagyon erős vonzalom lehet ami később

átcsaphat szerelembe.

2011. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a férfinak meg van az a képessége hogy akár órákig is 1 pontra meredjen a tekintete, miközben nem gondol semmire és nem érez semmit.

lehet hogy szerelmes beléd, lehet hogy meg akar dugni, lehet hogy elbambult, lehet hogy csúnyának talál... bármi lehet

2011. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: Jó nagy baromságot írtál :D
2011. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 WhiteLabel ***** válasza:
Nem hülyeség, én is van hogy csak közönbösen bambulok a csajra épp a buszon, és közbe pl a csajom jár az eszembe, vagy éppen az hogy minek szálltam megint buszra amikor ott áll a garázsba a mocim, hogy lehetek ilyen hülye...
2011. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!