Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem meleg vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem meleg vagyok, és nem az a baj, hogy ezt hogy vállaljam fel, hanem én nem ilyen életet akarok, hanem normális életet. Nem tudom elképzelni magam, hogy egy pasival járjak/éljek. Nem akarok így élni, de ott van bennem ez a dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és nagyon rosszul érzem magam mostanában, elegem van az egész életemből. Minden rendben van a környezetemmel, egész jó családom van, jól tanulok stb Se lánnyal, se fiúval nem volt még kapcsolatom.
2009. márc. 24. 16:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a személyiségedből adódóan valamiféle zárkózottság gátlás lehet benned mert még egyáltalán nem volt kapcsoladot 20 éves létedre, és talán nem is mersz lányok felé közelíteni.

Szerintem ha látsz olyan lányt, aki rád is jófejként tekint, próbáld ki vele, ha nem jön össze megtudod, hogy a lányokkal nem kíváns semmit, vagy kiderül, hogy be tudnak indítani ha eljön az a helyzet.

Magyarul: nyalj ki egy jó puncit, aki megérdemel téged :)


De ha végül mégis a fiúknál maradsz, akkor mégis csak velük kell legyél, mert szerintem nem lehet egy életet normálisan úgy leélni, hogy más nemhez vonzódsz, mint amit magadra erőltetsz társadalmi elvárásból.


Én mint heteró mondom neked, fő a boldogság. De kérlek ne légy díszbuzy, inkább elegáns meleg pali, ha ezt az utad választod.

2009. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
sztem lehet hogy csak azért érzed ezt most így, mer ugye még nem volt kapcsolatot se lánnyal se fiúval, ezért talán vhol már el is vagy bizonytalanodva hiszen 20 vagy már h akkor mi lehet veled a baj, ha eddig nem volt kapcsolatod lánnyal, aztán a tudatallattid kikreálta neked afeltételezést h hoppá akkor mivan ha meleg vagyok. vszínű csak elkeseredett vagy és nem érted mivan veled. de az biztos h semmi baj nincs, menj neki a világnak aztán próbáld ki magad! kiderül minden és megtalálod magad, és ha meleg is vagy az sem baj.
2009. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%

1. A homosexualitás nem gyógyítható

2. A homosexualitás nem rossz dolog

3. A melegek sokkal kiegyensúlyozottabak és békésebb elfogadóbbak is.

Szerintem próbáld meg elfogadni magadat de ha tényleg ennyire nem szeretnéd ezt az egészet próbálkozz lányokkal mint ahogy az előttem szólók mondták, de szerintem semmi rossz nincs abban, hogy meleg vagy amúgy én nagyon tisztelem azokat akik felmerik válalni és büszkék rá csak nemkell mindenhol hangoztatni élj úgy mint egy hetero csak fiúkkal szóval légy normális ezenkívül szerintem tényleg az lenne a legfontosabb hogy elfogadd magad! Béke, szeretet, elfogadás!


Egy 17 éves hetero buddhista fiú véleménye!

2012. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Szerintem meleg vagy, de nyugi, nincs ezzel semmi gond. :)

És ne higgy azoknak akik azt mondják gyógyítható, én évekig megpróbáltam "gyógyulgatni" de semmi nem lett belőle. :)

2013. jún. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 zoliba' ***** válasza:
26%
atyaég ratyimatyi. 4 éves kérdésre válaszolsz..
2013. jún. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Vagyis meleg vagy, de nem akarsz komoly kapcsolatot?
2013. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%

A kérdés nagy eséllyel már nem aktuális:)

20 évesen egy későn érő személy normális,hogy így érez:)

Én is az voltam.Engem olyan 19 éves kor körül kezdett el érdekelni a szexualitás,másokat már 14-15 évesen.

A tinik,fiatal felnőttek akármennyire azt hiszik,hogy ők milyen felnőttek,önálló véleményük van stb,kb ez az a korszak,amikor minden áron megakarnak felelni a világnak,a többségnek stb.

Aztán 20on évesen rájön az ember,hogy a világ nem így működik,és nem csak egyféle út van.Megfigyeli és elfogadja önmagát olyannak,amilyen:)

Remélem,a ma már 24 éves srác eljutott erre a szinte:)

2013. dec. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Végül amúgy most meleg vagy?
2021. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!