Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy buszsofőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy buszsofőrbe! Hogy találhatnám őt meg?

Figyelt kérdés

A nevét sem tudom, tegnap a buszon szemeztünk, kedves volt, mosolygott, nagyon előzékeny, udvarias, jajj kész vagyok tőle! Kerestem iwiwen, facebokon, meg már mindenhol, de nem találom! :'( (A munkahelyét adtam meg szűrőnek.)

Van egy adatlap, ami ráillene, de ott meg nincs kitéve egy fénykép se. Megőrülök.


2011. jún. 22. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
esetleg buszozz megint, sokat
2011. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Melyik vonal, járat? Mikor?
2011. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Heartbreaker válasza:
hát szállj fel ugyanarra a buszra :D és ha tényleg annyira udvarias biztos megadja neked az e-mail címét ;)
2011. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én buszsofőrökkel nem kezdenék... Tanultam belőle
2011. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! ^Vegyél bérleret, és keress! :D
2011. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezek a sofőrök mind ilyen kapósak? Mert a mieink ott sorakoztatják az úton a "hölgyeket", aztán a végállomáson félreállnak dugni. :D Mindig mással.
2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát a buszon keresd, amin láttad, menj azzal a járattal, és ha megint olyan kedves lesz és szemeztek, akkor mielőtt leszállnál menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy megmondaná -e a nevét.

Aranyos ez a történet.:):)

2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bemész a buszpályaudvarra, és az információnál megkérdezed, hogy adott napon, azt a járatot ki vezette. Ha megkérdezik, hogy miért érdekel, mondd meg, hogy fogadást kötöttetek a barátnőiddel, és ez a feladatod, ha nem akarsz veszíteni.:-))) Vagy mondd az igazat, hogy baromi helyes pasinak tartod, azért érdekel. Ha szerencséd van, nem fogják azt mondani, hogy: " A feleségének is nagyon tetszik ez a Jóska gyerek...":-))))
2011. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ismét azzal a járattal mész, és elbeszélgethetsz vele.
2011. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondják meg a nevét csak úgy. Hát igen, sokszor állnak oda a sofőr mellé beszélgetni, holott ez tilos.
2011. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!