Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem hiszem el! Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem hiszem el! Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, hogy jobb ha az elején kezdem ...


Szóval van egy lány az utcában 2 házzal arrébb lakik, és már gyerek korom óta ismerjük egymást , a szüleink is jóban vannak egymással, tavaly a Balatonon is együtt voltunk a családdal.


Na szóval, igazából nem volt semmi komoly közöttünk, csak párszor csókolóztunk , meg ilyenek, kb legjobb lány barátom . Valahogy nem jöttünk össze sose, de én benne lettem volna a dologban , csak valahogy mégsem lett semmi se belőle.


Neki is volt barátja , és nekem is barátnőm , de ettől még jóban voltunk , vagyunk.


Na és akkor most a lényeg...


a szüleim elutaztak a héten nincsenek itthon , csak én .


tegnap este olyan 8 óra fele már becsuktam a kaput , nem akartam menni sehova se.


mivel már pár hete nincs barátnőm úgy gondoltam nézek egy kis -.- xxx filmet és hát ...


aztán valahogy eszembe jutott , hogy tavaly a nyáron tök jó képeket csináltam róla fürdőruhában , és gondoltam nézegetem őket ...-.-'


aztán valahogy annyira felizgultam ,hogy elkezdtem kiverni az egyik képre amin fürdőruhában volt...


de egyszer csak megjelent a szobám ajtójában és meglátta , hogy mit csinálok , ráadásul úgy hogy pont az ő képét néztem .


mondanom sem kell , hogy fogta magát, és szó nélkül kirohant a házból , én meg szégyenemben azt sem tudtam , hogy mit csináljak, nem akartam utánna szaladni álló f*sszal, úgyhogy inkább itthon maradtam , és azóta sem láttam mert nem is mertem át menni hozzá, és ő sem jött át.


MOST MIT CSINÁLJAK? -.-' miért történt ez pont velem?


na és most megválaszolom azokat amik lehetnek a legáltalánosabb kérdések:


- hogy került oda , ha bezártad a házat?


- van kulcsa,mivel párszor már vigyáztak a házra amíg nyaraltunk vagy valami, és már máskor is volt olyan hogy csak úgy átjött , és én is mentem már át így hozzájuk.



-miért nem kérdezted meg tőle , hogy nem akar-e segíteni? .-.- haha nagyon vicces.



na szóval, most mit csináljak szerintetek?


2011. jún. 22. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Mond el, hogy szexinek találod és nem akartad megbántani ezzel, ez egy természetes reakció volt részedről.

Mondhatod azt is, h nem arra a képre kezdted el, csak átváltott a gép magától vagy ilyesmi s akkor már nem volt visszaút.... persze ez kamu, de nem biztos, hogy rosszul jársz vele.

2011. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát elég cink, DE még jól is kisülhet a dolog:) Szerintem hagyd békén 1-2 napig és utána beszéld meg vele hogy csak azért csináltad mert bejössz neki, és mások is csinálnak ilyet ezt meg kell értenie. Ha már elég nagylány akkor elviszitek viccessé hogy legalább elmentél stb és hátha megkérdezi hogy élőbe nem-e akarja e:)
2011. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

huuu ez ciki.:D jomondjuk nem kell mondanom.

hagyd egy picit leülepedni a dolgokat.:) pár hét mulva keresd fel.

2011. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez annyira kamu :D
2011. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megsértődött, esélyesebb, hogy csak zavarban volt, amiért így talált rád. Szerintem nem kell tenned semmit, ha csókolóztatok már többször, akkor kitalálhatta, hogy nem közömbös számodra.. Nem nagyon kell feszegetned a témát szerintem, bár annyit mindenképpen kérdezz meg, hogy megbántotta-e az eset. Ha igen, akkor mondd el, hogy csak megkívántad, mert olyan jól néz ki. :) Szerintem ez a-(z) érett-nőknek inkább bók, mint sértés. :D
2011. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem hiszem ,hogy pár hétig kibírnám azt, hogy nem beszélek vele , azért elég sokat szoktunk beszélgetni .


át akarok menni , csak lehet hogy még tényleg várok , mert hát nem is merek kb , mi van ha elmondta valakinek vagy valami? barátnőjének vagy valami?


amúgy elég sokat szoktunk hülyéskedni , szóval az is lehet hogy ő sem vette olyan komolyan , csak hirtelen nem tudott hogy reagálni.

2011. jún. 22. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Uhh hát ez elég ciki, már bocs... És minden attól függ hogy ő hogy viszonyul hozzá. (ha ugy vesszuk ezt vegulis bóknak is veheti:D)vagy ha van humorerzeke akkor nevet rajta egyet es elfelejti. Ha vagytok olyan viszonyban akkor beszeld meg vele, hogy nagyon bejon neked, es jo lenne jarni vele(persze csak par nap utan miutan ezt az esetet már kezdi elfelejteni)..ha meg nem akkor ne hozdd tobbet szoba es csinalj ugy mintha mi sem tortent volna.


L/20

2011. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ha megkérdezem tőle, hogy járjunk-e vagy valami , és azt mondja , hogy nem , akkor megfog valami változni, főleg ez után .


( eddig még így nem kérdeztem rá , hogy most járjunk-e vagy valami , meg nem is most csókolóztunk hanem kb 3 éve , az sem most volt)

2011. jún. 22. 19:50
 9/10 A kérdező kommentje:

vagyis attól félek, hogy valami megfog változni .


kb jobb lett volna ha ez megsem történik.

2011. jún. 22. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:

ha jo pasi vagy,akk en örültem is volna nekixDD amugy lehethogy csak azert ment el dühösen,h ne tünjön könnyüverunek.....

beszelj vele mindenkepp:) előttem mar páran adtak jo tanacsot,ugyh asszem en mar nem irok:D

2011. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!