Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat most róla, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat most róla, ha így viselkedtem vele?

Figyelt kérdés

Tinédzserkoromban volt egy fiú (ő akkor 21 éves lehetett), akivel nagyon jóban voltunk, és akiről kiderült, hogy végül szerelmes lett belém. Én forrófejű tiniként nem viselkedtem vele a legszebben, gyakran megsértődtem rá a semmiért. Ő beleszeretett a vadócba, és szerelmet vallott, de én visszautasítottam, és ráadásul még azt is megmutattam neki, hogy kiért rajongok én. Pár hétre rá elköltöztünk és megszakadt a kapcsolat, nekem is lett párom, neki is.


Egyszóval egy forróvérű, hamar sértődős, karakteres tini voltam, és így utólag csak szégyellem magam, hogy hogy viselkedtem vele. Ő fülig szerelmes volt, és nekem olyan érzésem volt, hogy örül minden hisztis, blamáló szavamnak. Csendes lányként nem hiszem hogy észrevett volna (pedig ő is hallgatag), s talán pont ezért szerette meg a vadóc, kiszámíthatatlan énemet.Amolyan

"forróvérű tini elcsábítja a komoly fiút" szituáció volt a mienk.

Azóta eltelt több mint öt év, és gyökeresen megváltoztam... Ha visszagondolok azokra az időkre komolyan szégyellem a viselkedésem. Kíváncsi vagyok, hogy neki is megváltozott a véleménye az akkori énemről, hiszen az idő múltával rájöhetett, hogy egy olyan hisztis lány kell a csudának :) Vagy lehet még mindig része az a vadóc tini a gondolatainak?

Szerintetek?


2011. jún. 23. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
rólam*
2011. jún. 23. 18:37
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy egy hülye ki qrva vagy/lettél
2011. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel szerelmes lett beléd ezért valószínű hogy még mindíg benne van az a "vadóc csaj" képe.Az eltelt idő alatt ha nem beszéltetek akkor még az a kép élhet benne amilyen akkor voltál.
2011. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, szép történet... Ha most jöttél rá, hogy szereted, sztm. sűrgősen keresd meg, és mondd el neki - hogy csak Ő kell neked...


Nekem ue. volt... évekig megbántottam valakit, ok nélkül, de Ő szeretett...aztán szétmentünk (mármint megszakadt a barátság), elköltözött stb.

Kb. 3 éve viszont rájöttem, h. h*lye voltam, és mindig is Őt kerestem, minden kapcsolatomban csak rá gondoltam...

Megkerestem - kicsit olyan volt ez, mint a "Keresd a nőt" c. filmben - fiatalkorban elb*szott lehetőségekkel, egy reménytelen kereséssel..majd amikor megtaláltam kb. 30*szebb lett úgy megváltozott, zsongtak körülötte a pasik stb. stb. - elsőre semmi nem történt, hónapok ostroma után valahogy sikerült elcsalnom bizonyos helyekre (tudatosan oda, ahol átéltünk együtt valamit - a kis falut, ahol felnőttünk, kedvenc kis kávézó stb. stb....

Azóta büszkén jelentem, van egy 3 hónapos kisbabánk, és rájöttünk mindketten, hogy igazából mi mindig is egymásra vártunk, csak eleresztettünk ~ 10 évet.... :(

2011. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!