Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magam sem értem már ezt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magam sem értem már ezt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem régen megismerkedtem egy fiúval. A városban voltak főpróbán az együttesével és egy barátnőmmel odamentünk és poénból (mivel ismertünk két tagot) elkezdtünk "tombolni". A harmadik tag, akit nem ismertünk eddig, másnap megkeresett és mondta, hogy már régóta bántotta, hogy nem tudja a nevem, de végre kiderítette és nagyon örül ennek. Napokig beszélgettünk és folyton mondta, hogy milyen aranyos vagyok és mondta, hogy náluk falun ez úgy szokás, hogy, akit közel éreznek magukhoz, azt becézik és (szerintem) ebből kifolyólag szólított úgy, hogy Babám, Kedves és ehhez hasonlók.

Tegnap viszont, mintha kicserélték volna. Nem szólított meg és nem is nézett rám. Ma amikor összefutottunk a suli büféjénél elfordult és csak az orra alatt dörmögött valami "heló" félét, de nem igazán hallottam. Szombat reggel még írt smst, este vígan beszélt velem telefonon, de egy pár óra múlva teljesen megváltozott.

Beszélt nekem arról, hogy S milyen aranyos lány (barátnőm) és ezért én féltékeny is vagyok rá, mert nekem nagyon tetszik ez a srác, de most már kételkedem abban, hogy ez részéről is így lenne.

S tudja, hogy nekem tetszik L (a fiú) és sanszos, hogy arról is tud, hogy L-nek is tetszik ő. Viszont L eddig olyan jeleket adott, hogy én tetszek neki.

Lehet, hogy S mondott valamit a hátam mögött L-nek?

(Nem lenne indítéka, mert tudom, hogy ő ki nem állhatja L-t, legalábbis nekem ezt mondta...)


Említendő az is, hogy L-nek elmondtam, hogy S mit mondott róla (idegesítő és furcsa). Erre L szomorú lett, de utána nagyon jókat és sokat beszéltünk, szóval annyira nem érinthette mélyen.

Szóval a kérdésem valójában az, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy a fiú újra beszéljen velem?

Gondolkoztam azon, hogy rákérdezek nála, de nincs hozzá merszem.


L/15

F/16

S/15


2011. okt. 3. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, bocs... Rosszul fogalmaztam. Van hozzá merszem, csak bizonytalan voltam eddig, de most már biztos vagyok abban, hogy jó lenne rákérdezni és ha nem jutok jobb eredményre, akkor holnap meg is fogom kérdezni, hogy mi a baja...
2011. okt. 3. 21:05
 2/3 anonim ***** válasza:
L=F/S
2011. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát...nem lehetsz valami jó barátnő,hogy így kidumálod a másik csajt a háta mögött...ha egyszerűen nem tetszel egy srácnak,akkor ez van...de ha ennyire tetszik neked,akkor kezdeményezz...a lányok is kezdeményezhetnek,lehet,hogy ha csak vársz és vársz,akkor soha a büdös életben nem tudod meg,hogy akar-e tőled valamit...
2011. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!