Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
a történet a következő : van egy férfi, egyértelmű jeleket küld felém.. <-én vissza neki. a baj az, hogy sokszor látom a barátnőjével és még olyankor is jeleket küldözget.. alig várom hogy leszólítson, és attól tartok hogy ezt azért nem tette mind idáig meg mert foglalt. nem tudom kiverni a fejemből. mit tegyek????? tudom hogy nem szép dolog, ha valaki pasiját el akarom szedni. nem vagyok 'rib@nc', sem 'kva' mielőtt bármi ilyesmivel is illetnétek.. nagyon ritkán fog meg úgy igazán valaki.. és sajnos pont ő, akire nem szabadna gondolom. :(
2011. okt. 20. 13:08
 1/3 A kérdező kommentje:
gondolnom*
2011. okt. 20. 13:09
 2/3 Bigskorpio válasza:
Próbálkozhatsz, hiszen szerelemben és háborúban minden lehetséges, de nagy leégés (divatosan: beégés) is lehet belőle. Az illető egy stabil(nak látszó) kapcsolatból néz kifele. Lehethogy csak játszani akar, szórakozni egy kicsit, de a stabilt csak akkor adja fel, ha MINDEN tekintetben jobb az új. Erre kicsi az esély, csodák csak ritkán léteznek!
2011. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen én csak azért kergetek még mindig hiú ábrándokat, mivel elég egyértelmű annak a jele is, hogy nem érzi jól magát a párjával, kissé feszeng ha ott van mellette, mikor meglát engem.. szerintem ő csak fél, már-már muszájból,megszokásból,talán sajnálatból van amellett a nő mellett.nem sugárzik róla a boldogság..
2011. okt. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!