Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogunk még valaha egy jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogunk még valaha egy jót szeretkezni amit mindketten élvezünk?

Figyelt kérdés

Én 23 ő 27. 4éve vagyunk együtt. Fogamzásgátlót szedtem 5 hónapig. Először elmentem a kedvem a szextől aztán már nedves se voltam soha.Fájt az egész.

Abbahagytam. 5 hónapja nem szedem, menstruációm normális...de mióta abbahagytam összeszedtem jó kis fertőzéseket, gombát, penészt-a dooki szerint a fogamzásgátló miatt.

Hónapok óta nem szeretkezünk (2-3 hónapja), dokinál is már többször voltam.

Fájó égető érzést tapasztalunk már a behatolásnál.És ezekelőtt soha nem volt ilyen gond. Mindig rengeteget szeretkeztünk, mindig nedves voltam, mindig élveztem, kezdeményeztem...

Voltam rákszűrésen, az negativ, többféle gyógyszert kúpokat beszedtem és elmúlt a viszketés és a doki szerint 95%ra rendben vagyok....nedves is vagyok-a párom is kezelve volt-de most a bőrorvoshoz küldi mert kb 1 hónapja kijöttek a makkjára apró pici fehér pattanásszerű valamik, alatta a bőr piros, száraz sokszor féj ég csip neki ha csak kézzel próbálunk is csinálni valamit.

Visszamentem a dokihoz, vittem őt is magammal-tőlem vettek mintát-minden eredményen jó de azt tanácsolta az orvos hogy a barátomat nézze meg egybőrorvos de addig semmiképpen ne szeretkezzünk amig ő nincs kikezelve.

Na most ez csak húzódik mert szegénykémnek annyi gondja van a munkahelyén, stresszel, nagy pénzekkel tartozik, nem indul a vállalkozása stb....és látom hogy ha minden rendben lenne akkor sem lenne kedve olyan gyakran szexelni.

Mondja is hogy annyi gondja van hogy ez az utolsó amire gondolni tud.

Nekem a nőgyógyász szerint annyi bajom van hogy a bőr ott a hüvelybejáratnál meg van sérülve...de hogy az majd helyrejön nekem már nem is adott semmit.

Tegnap pettigeltünk és a barátom kézzel akart kielégiteni, jó volt meg minden de ma reggel kérdezi hogy nem fája nekem belülről a hüvelybejáratnál....én már nem tudom hogy minden nőnek olyan enyhén recés, vagy olyan enyhén durva tapintású a hüvelyfala?Az egyik oldal a bemeneti szakasznál? BOcs hogy ilyeneket kérdezek de éreztem hogy tampon is sérti ha azt használok (már nem használok)...és nem tudom kinek van már baja.

Szerintetek menjen el ő bőrdokihoz (amit irtó cikinek tart)-és aztán ha ki lesz kezelve és nem megy a szex akkor menjek vissza a nődokihoz?

Nem akarok már hozzá se hetente járni főleg hogy rákparancsolt hogy a barátomat nézze meg egy bőrorvos.

Meg már olyan félelmek vannak bennem....de amúgy folyásom az van de nem viszketek....de valahol tudom hogy ha szeretkezni akarnánk az fájna és nem tudom melyikünk miatt.

Volt már igy valaki?


2011. jún. 24. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menjen a barátod orvoshoz! Megértem,hogy kicsit tart tőle és nem szívesen indul el, de az orvosnak ez természetes dolog lesz, nem fogja kinevetni vagy kellemetlen helyzetbe hozni! És ha ezek után is gond van, akkor menj vissza te a nőgyógyászhoz.
2011. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyu, ez mind mellébeszélés. Munkahely, meg stressz? Megmondom, mi van, a kedves párod halogatja a dokit, azt hiszi, megoldódik magától a probléma, pedig nem fog. A szexuális élet sajnos azzal jár, hogy előfordulnak fertőzések, akár akarjuk, akár nem. Ha meg baj van, akkor doki. A tied is megmondta, de anélkül is tudnia kéne a párodnak, hogy el kell mennie orvoshoz. Elhiszem, hogy nem kellemes (neki), de neked se a nőgyógyász, mégis vállalod. Ez nem "szerintünk" kérdése.

Tessék ráparancsolni, hogy intézze a dolgát. Felnőtt ember. A butaság netovábbja tűrni egy betegséget, és inkább nem szeretkezni. Ráadául önzés is, mert így neked sem jó.


Mellesleg szólva - nem ártana, ha elgondolkoznál azon, honnan vannak a párod kiütései. Mert ha a nő fertőzi meg a pasit, akkor a nőgyógyász ad gyógyszer és krémet azzal, hogy a pasi szedje be (ahogy nálatok is)... És biztos vagy benne, hogy nincs kedve szexelni? Vagy csak veled nincs kedve?

2011. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs senkije, nem csal meg ezt tudom 100%ra. Nekem sincs kedvem mert tudom hogy fájna és kellemetlen lenne sz egész. De most nem is lehet. Ma reggel megbeszéltük hogy kedden elmegy dokihoz.Vizsgálta őt a nőgyógyászom is...urológusnál is volt-de ő hülyeségeket beszélt neki.

De van olyan hogy valakinek az állandóan visszatérő gomba elgyengiti a szöveteket a hüvelybejáratnál és azért fáj?

2011. jún. 24. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Szöveggyengülés nincs. Olyan van, hogy a fog. gátló sebesedést okoz a hüvelybejáratnál, de ha már nem szeded, akkor nem ez az oka. Valószínűleg még mindig gyulladt.

De ha papírod van róla, hogy egészséges vagy, akkor az is lehet, hogy már annyira félsz, hogy fájni fog, hogy attól fáj. Van ilyen is, de általában ez a szüzeség elvesztésekor vagy utána pár alkalommal fordul elő.


Viszont nekem ne írj olyat, hogy az urulógus "hülyeségeket" beszélt, mert mégiscsak ő az orvos, nem te.

2011. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szöveTgyengülés, bocs
2011. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy te tudod (a megcsalás részét), de ... normális, ha valaki néha fáradt és nincs kedve, de hogy valakinek hónapokig nincs kedve és nem is hiányzik neki, az ne haragudj, nem normális, főleg huszonévesen nem (és főleg pasiknál).
2011. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az urológus azt mondta neki hogy le kell operálni azokat a bigyókat....ezért jött el evlem a nőgyógyászomhoz aki szintén megnézte és azt mondta hogy szerinte ez hülyeség nincs semmiféle beavatkozásra szükség csak bőrorvosnak kellene megmutatni hog yadjon megfelelő krémet vagy gyógyszeret, mert ő nem bőrorvos de ne szeretkezzünk mert ha valami fertőzés van a páromon akkor megint visszaadhatja.

A másik dolog. Ha meglát egy szál bugyiban, hozzér a mellemhez, vagy ha egyszerűen odabújik hozzás is feláll neki. Szoktam neki úgymond örömet okozni. Hiába próbálnátok belém beszélni hogy megcsalt én 100%ra tudom hogy nem:)

Együtt is élünk....csak azért ha valaki 6 millióva tartozik akkor azért van gondja éjjel nappal...

Nem azért irtam le hogy sajnáljátok mert persze én is haragszom hogy idáig jutott de a barátom. Beleélte magát valamibe amibe nem kellett volna-de ez mellékes.

Szerintem nagyon is kiván engem és ezt érezteti...csak szerintem ha mindketten egészséges lennénk is és tudnánk szeretkezni akkor is pár perc után máshol járna fejben.

Megértő és én is.Nem kell provokálni, vagy rosszindulatúan válaszolni.

2011. jún. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!