Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a családomnak hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szeretném először, de nem tudom, hogyan. Már megőrülök, olyan rosszul vagyok ettől az egésztől, vmit tennem kell. Nagyon nehéz felvállalni. És amíg nem tudják, nem szeretnék kapcsolatot, mert nem akarok titkolózni. Most pedig van egy fiú, akivel úgy tűnik alakulnak a dolgok....

20/f


2009. márc. 25. 14:01
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hello én vagyok az a gyerek aki a FÚJ választ küldte még nem is tudom hány éve.

Elképesztően sajnálom amit írtam.

Szeretném ha tudnád hogy amióta azt írtam teljesen megváltoztam és mostmár semmi bajom sincsen a melegekkel.Igazából akkor sem volt, de ki tudja megérteni egy 12 éves gyerek gondolkozását? :) (nem mintha már olyan öreg lennék)

Remélem minden jól sikerült és mégegyszer sajnálom ha akármilyen kellemetlenséget okoztam a válaszommal :)

2016. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!