Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némelyik mai csaj nem megérdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik mai csaj nem megérdemelné, hogy istenigazából lekeverjenek neki egyet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyenre elvileg még gondolni sem szabad, de néha azért eszembe jutott már. Igaz, nem tettem meg soha, csak elméleti síkon volt.

Igazából szeretem és tisztelem is a nőket, de csak az igazi nőket! De manapság ezekből egyre kevesebb van. Helyettük egyre undorítóbb "nőnemű lények"-et látni, akik már gyakran messze lekörözik a fiúkat ocsmány viselkedés terén, miközben előszeretettel hivatkoznak a női mivoltukra.

Én azonban azt mondom, hogy valamit valamiért. Ha egy lány elvárja a tiszteletet, akkor viselkedjen is úgy! Ne pedig utolsó paraszt módjára, ahogyan az manapság egyre jobban elterjedt! Gondolok itt mások lenézésére, megalázására, akár nyilvános megszégyenítésére is. Szerintem ez ebben a formában nagyon nincsen rendben.


2011. jún. 24. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

de igen megérdemelné...de nem a te tiszted hogy osztogasd nekik...


én úgy gondolom hogy ha egy nő a semmire alapozva üt meg egy férfit akkor a férfinak joga van visszaadni, persze nem tiszta erőből...

viszont ha mondjuk a pasi olyat csinált amivel kiérdemelte a pofont (csaj rájuk nyit mikor éppen mással khm , v ilyenek) akkor viszont megérdemelte és ne adja vissza...

nyilván a csaj is megérdemelné hasonló esetben , de azért nemtom..hülyén venné ki magát ha dirr kapna egy pofont...


19/L

2011. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Jesszus ez nagyon gáz. Elhiszem h a lelkedbe gázoltak és megsértették az önbecsülésed, de az az őszinte véleményem h aki nőt ver az egy undorító gerinctelen patkány. Ennek semmi köze egyenjogúsághoz vagy bármi ilyesmihez, egyszerűen elvi kérdés (és persze logikai) arról h a gyengébbet bántanád-e. A nők fizikailag sokkal gyengébbek egy férfinál. Ha férfinak érzed magad tisztában kéne ezzel lenned és nem kéne ezt kihasználni. Gondolom a verbális visszavágás nem nagyon megy nektek... Hát ahhoz meg külön tudok gratulálni h ilyen nők jönnek be és ilyenekre mozdulsz rá!
2011. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

23.59

Először is senkire nincs ráírva, hogy milyen belülről. Volt már velem tapló farmeros, tornacipős, átlagos kinézetű csaj is és ismerek olyan lányt, aki volt szépségkirálynő létére az egyik legrendesebb lány, akivel életemben találkoztam.

Ami a verbális visszavágást illeti, el kellene olvasni a legutolsó hozzászólásomat, nemcsak ész nélkül vagdalkózni.

Az pedig, hogy ki is a gerinctelen patkány: tudok olyan esetről, amikor egy lány a volt barátját verette meg teljesen jelentéktelen indokkal, aztán röhögött a markába.

Az ilyenre mit lehet mondani?

2011. jún. 25. 16:25
 24/26 anonim ***** válasza:
23: Az bűncselekményre felbujtás és szabadságvesztéssel büntetendő. És a te topicod is az. Szólok is a moderátornak, ha nem törli, akkor a rendőrségnek.
2013. febr. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
kis békebíró
2013. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért kell most keménykedned. másfél éve kint van a kérdés, már el is feledkeztem róla.
2013. febr. 24. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!