Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy egy kicsit figyeljenek rám a fiúk?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom. Tudtommal egy fiúnak tetszettem de hát az olyan is. Nem akarom, hogy azt csinálják velem mint amit mostanában szokás a lányokkal meg hogy mindig nézzenek, szövegeljenek. Csak annyit szeretnék, hogy figyeljenek rám is egy kicsit. Nem mutogatom magam (nem is fogom), nem teszem a fejem mint egyesek, nem játszom a csipogó "aranyos" kislányt, nem hordok 3 számmal kisebb ruhát és picsägatyát. Mert valljuk be, a fiúk 95%-át az érdekli, hogy kinek mekkora a melle (nekem normál méretű, szóval nem irigységből írom) meg a segge. Én meg körbe vagyok véve ilyenekkel. Nem érzem magam se szépnek, se csúnyának, inkább átlagosnak. Talán azért nem nagyon foglalkoznak velem mert nem mutogatom magam, vagy mert csendes vagyok? Szeretném ha egy nagyon kicsit figyelne rám valamelyik fiú. Mit csináljak?

14L


2011. jún. 25. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Maradj önmagad, a srác meg majd jön,amikor ideje lesz.:)

L17

2011. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


Maradj szerény és visszafogott(normálisan,ne vidd túlzásba),légy önmagad,így elkerülöd a sok csírát a korosztályodból és legalább ha kevesen fognak rád figyelni azok normálisak lesznek...

2011. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha mindenki kedvében akarsz járni, muszáj kiraknod "mindent" amit lehet mutogatni.

Elhiszed nekem hogy nem azért nézünk meg egy nőt mert milyen jó teste van, hanem azért mert van mit nézni rajta.

Egy talpig hosszú ruhában lévő nőt senki nem fog megnézni mert nincs mit rajta max a ruha márkáját.


A te korodban annyi pont elég hogy a melled fele kint van, később ahogy mész a 18 felé komolyabban is lehet mutogatni magadból pár dolgot.


Csak ez az egy módja van hogy mindenkinek tetszél, jah és ne felejtsd el azt se h ha ezután is ragaszkodsz a szolidaritás mellett akkor a papucsok fognak csak rád nézni, mert azt fogják látni benned amit Ők magukban.

19/F

2011. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a fiúkat így 14-16 évesen csak az olyan csajok 'érdeklik', akiket leírtál. Akik butának tettetik magukat, a nyakukba ugranak, hagyják hogy taperolják őket, aztán meg hisztiznek, hogy "jaaajjj, ne csinááááld". Ez ebben a korban nem nagyon fog változni. Vigasztaljon, hogy 17-18 évesen a legtöbbnek már kicsit benő a feje lágya, és értelmesen is lehet velük kommunikálni:)
2011. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Van az általad ismert fiúk között olyan, aki bejön neked?
2011. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne változz meg. Én is hasonló vagyok csak fiúban.:D
2011. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy a pucsítást, a tükörben való fotózkodást, a leszbikus csókokat, a mellbedobást stb. mind-mind a fiúk, férfiak miatt csinálják a tinilányok.

Pedig ha önmagadnak tetszenél, maximálisan elfogadnád magad, akkor más is elfogadna, más is felfigyelne rád, másoknak is tetszenél. De ezt persze hiába mondom, mert ha tényleg azt látod, hogy nem a nőiesség a nyerő, hanem a ribancos viselkedés, akkor előbb-utóbb te is így fogsz tenni, mert csak így tetszel a fiúknak.

Annyi viszont biztos: ne akarja egyik lány se, hogy a seggébe szeressen bele a fiú - ez nem túl kifizetődő hosszabb távra.

2011. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 18:17-es tökéletesen leírta az igazat! :) Jobbat én sem mondhattam volna. Amit meg a 19 éves fiúcska írt, hát... "Legyen kint a fél melled aztán ahogy öregszel lehet többet mutatni" mit? az egész mellét az utcán? Jahjjj.:) Őszintén megmondva velem is ez volt mikor ennyi idős voltam mint te. Nem igazán keltettem fel a fiúk érdeklődését, ami engem is zavart, de ahogy "öregedtem" egyre inkább kerültem a központba, a nélkül, hogy bármimet kiraktam volna! Nem hordok mini szoknyát és mell kidobós felsőket, mégis rám szegeződnek a tekintetek(és nem nagyképűségből írom) Sokkal fontosabb az hogy legyen kisugárzásod, humorod, valami titokzatosság benned mint az hogy ribancosan öltözködj!
2011. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem maradj olyan amilyen vagy én pl kinem állhatom a mellkidobós ribancokat.
2011. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!