Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a fiú nyomul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a fiú nyomul?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek a nővére és az én nővérem barátnők. összeakartak hozni minket de egyikünknek se tetszett a másik. Tegnap találkoztam vele és egyfolytában azt kérdezte hogy szeretem-e , mért vagyunk barátok és állandóan simogatott,bókolgatott stb. Nekem nem igazán tetszik és hát... én megpofoztam mert le kurväzott erre mellbe vág és tök erősen. de néha jó fej de én sose jönnék vele össze!! Mit csináljak hogy éreztessem hogy én nem érzek így? Egyáltalán szerintetek bejövök neki?
2011. jún. 25. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
szilvásbuktát mert azt szeretem!
2011. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? 11?
2011. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ha neked nem tetszik.

Akkor még is mit érdekel hogy bejövöl-e neki?


Ha nem tetszik mond meg neki hogy nem és kész.

Ne húzd bele magad felesleges feszkóba.

2011. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2011. jún. 25. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
csavard meg a mellbimbóját
2011. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért érdekel hogy tudjam hogy viszonyuljak hozzá. Az meg nagyon gáz lenne ha így csak simán mondanám neki hogy nem tetszel és akkor erre ő mondja hogy te se nekem xd
2011. jún. 25. 21:20
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Szerintem próbáld meg azt, hogy konkrétan

megmondod neki ez a dolog kettőtök között nem fog összejönni. Neked nem jön be és kész. Meg kell hogy értse.

Ja és üzenem neki: IDIÓTA GYÖKÉR!

Nálam alap, hogy egy lányt nem bántok, és nem okozok neki fájdalmat(sem fizikai; sem lelki fájdalmat)!

2011. jún. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megütött?

Biztos vmi cigány

2011. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira utálom mikor valaki megüt, főleg mikor szóval viccelődünk, és megüt. Én egyből rászólnék, barátnőimet is egyből beoltom, hogy mi a sz@rnak kell egyből verekedni.


Tényleg gyökér a gyerek, rázd le mihamarabb.

14L

2011. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!