Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyian mondják, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napietus kérdése:

Annyian mondják, hogy nem szabad külső alapján ítélni, de ez ugye nem teljesen van így?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra, hogy pl. a külsőhöz tartozik az igényesség és az öltözködési stílus, ízlés, ez azért sokat elmond az emberről. meg a testalkat is, pl. hogy sportol-e, ha igen, mit, mert teljesen máshogy néz ki egy diszkoszvető mint egy úszó vagy egy focista. a rosszindulat meg kifejezetten kiül az arcra (főleg ahogy az évek telnek).


mondani bármit lehet, de hiába állítja be magát valaki igényes, kulturált embernek, ha a körme-foga piszkos, én a szememnek hiszek, nem a fülemnek...


tehát szerintetek is bizonyos szempontból helyes, ha a külsőből is vonunk le következtetéseket? nem teljesen elítélendő, ugye?


2011. jún. 25. 23:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Ha jól sejtem, akkor te írtad, hogy a túlsúlyos emberkétől rosszul voltál. Nem válasznak írtam amit írtam, az ápoltságról, egyszerűen én így vagyok összerakva és kész :)


Mindenkinek más jön be, vagy mással elégedett :)

2011. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem lenne szabad, de ti nők mégis így tesztek. És nemcsak a stílus alapján, hanem magasság meg arcberendezés alapján is, amiről pedig senki nem tehet.
2011. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szépíteni de a külső sokat számít. Egy megjelenés rengeteget elmond egy emberről. A testén látszik mennyit foglalkozik magával a lányról sokat elmond hogy rendben tartja-e az arcát. Normálisan áll-e rajta a smink nem túl sok vagy kevés-e. Tök okés ha valaki nem sminkeli magát, de ne legyenek rajta óriás pattanások (Akkor már inkább használjon alapozót igényesebben hat. A fiú figyeljen az igényességre ne legyen büdös álljon rendesen az a ruha ne legyen koszos a cipő hasonlók.

Külső alapján leszűrhető általában: Igényesség, Mozgás, Étkezési szokások - és egy arcról én meg tudom állapítani hogy az illető barátságos-e vagy nem.

Ilyennel kapcsolatban ajánlom figyelmetekbe Allan Pease: testbeszéd című könyvét!

17/L

2011. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
az tényleg jó könyv utolsó :) ruházatról még annyit, hogy az is sokat elmond valakiről, hogy milyen alkalomra vesz fel egy adott ruhát. szerintem a jó megjelenéshez nem kell gazdagnak lenni, igényesnek és ízlésesnek annál inkább.
2011. jún. 26. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!