Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki szép és tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szép és tökéletes valaki szemében?

Figyelt kérdés
Annyira vágyom már rá, hogy egyszer nekem is azt mondják, hogy nekem te tökéletes vagy. :(
2011. jún. 26. 19:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azokat, akik másokat undorító varangynak, v. bármi ilyennek találnak, nem tudom megérteni. Udvarol neked a másik személy, te amellett, hogy leundorítózod, megsérted. Passzív ellenállásról se hallottatok még? Néha el kell magadban folytanod dolgokat, azért, hogy megváltozhassanak. Ne ragaszkodjatok olyanokhoz. És igen, valaki szemében egy másik személy tökéletes lehet... Csak sajnos a többségben a tökéletest elveszítik, mert nem találnak viszonzásra...
2011. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
NEM. csak tood sok ember azért van a másikkal, mert tudják egymásrol, hogy nem kellenek másnak. vagy csak az egyik tagja van igy a párnak.
2011. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem

Csomó olyan kapcsolatot tudok, ahol csak azért vannak együtt, mert más nem jutott nekik 40 évesen, és egyedül meg nincs kedvük meghalni, de ha tovább halogatják, még a "legalja" sem jut nekik.


Szóval a válaszom egyértelműen nem.

2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én is ezt irtam le.
2011. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ma 21:43

és kit érdekel?

és ha én nem olvastam el a kommenteket, akkor mi van?

2011. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
NEM!!!! És épeszű, egészséges önbizalommal rendelkező ember nem is kívánhatja, hogy ilyesmit HAZUDJANAK neki...
2011. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem hazudnak neki. Van, aki elmondja, de nem veszik számításba, tehát lenézik, undorítónak találják, és van olyan, aki nem mondja el, mert elveszítené az illetőt.
2011. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen. Bár ehhez szerelmesnek kell lennie sokszor az illetőnek aki mondja.
2011. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:16-os vagyok


De hazudnak. Nem kell azt mondani senkire, hogy tökéletes, mert senki sem az. Ha szeretünk valakit, akkor a hibáival együtt szeretjük. Nekem jobban tetszik egy olyan bók, hogy szeretem, hogy ilyen kis esetlen tudsz lenni, mint az, hogy tökéletes vagy. Az első őszinte, a második eleve nem lehet az...

2011. aug. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes azt jelenti, hogy szereti a hibáit is, és azzal együtt az egész embert.
2011. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!