Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki normális választ ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki normális választ ad azt miért lusták pontozni? Bezzeg ha lehúzni kell mindenki elől fut.

Figyelt kérdés
De komolyan,ezt folyton látom itt és idegesitő.Mondjuk ez törölve lesz de sebaj.
2011. jún. 27. 01:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Emberi mentalitás :)
2011. jún. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, mást nem lehet csinálni max megválogatom mire válaszolok.
2011. jún. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De komolyan...Van hogy az embernek a bele lóg,mire összeüt egy egy arra érdemes kérdésre egy féloldalas választ és levelezget a kérdezővel is,aztán mindenki elismeri az igazát stb és a kérdés kiirója se fárasztja magát azzal hogy egy nyomorult + -t adjon.Bezzeg mikor feljöttem állatkodni(főleg mondjuk piásan) az rögtön látszott az arányomon.
2011. jún. 27. 01:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Én pontozgatni is szoktam még ha nem is válaszolok valamire.
2011. jún. 27. 01:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

:D ez nem emberi, hanem magyar mentalitás.

Ha lehet lehúzni, akkor miért ne???

a javítás genetikája és a renováció, kivan kódolva a genetikákból.

Kárpátmedence mentalitás.

2011. jún. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jutott eszembe, hogy ez inkább magyar mentalitás. Megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így...
2011. jún. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mennyi hasznos válasz mindenkit jól fel is pontoztam :D
2011. jún. 27. 01:54
 8/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__19..


Ez az eset a kedvencem. :D Olvassátok végig a válaszokat, s figyeljétek a pontozást. :D

2011. jún. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
1-et pontoztak ha jól láttam.Már nem :)
2011. jún. 27. 02:01
 10/13 anonim ***** válasza:
S azt az egyet is úgy, hogy előtte már elmondták ugyanazt többen, de őket meg b.szták pontozni. :D
2011. jún. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!