Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most ITT tényleg mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ITT tényleg mindenki normális?

Figyelt kérdés

Soikáig azt hittem,hogy azok,akik idejárnak (legalábbis a nagyobb többségük)"szellemileg kissé visszamaradattabb".De amióta rendszeresen nézem az oldalt,rájöttem,hogy azért több a kúltúrált,normális ember,mint a hülye.Mert ha jobban belegondolunk,akkor egy vices választ is csak egy olyan tud kicsikarni magából,akinek azért van valamicske esze.


Szóval tényleg több itt a normális ember?


2010. jún. 7. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

hát kitudja. mondjuk, aki olyan kérdéseket tesz fel, hogy ha a csaj feldug magának egy kinder tojást az elolvad-e, akkor az alapból hülye és szánalmas szerintem...mert igazából eltörik mielőtt feldugná szóval..

amúgy van itt hülye is normális is.. de nem tudom miért ennyire fontos ez ? :D

statisztika vagy mi xD

2010. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva tuti több a normális!:);)Egyébként van egy igaz mondás:Aki egy kicsit nem hülye, az már nem is normális!:):)
2010. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az relatív, hogy ki mennyire normális.

Én tarthatom magam normálisnak, ha mások idiótának könyvelnek el :)

Persze ez nem így van, de hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen, vannak normális emberek. Nem eggyel el is beszélgettem már privátban. És rengeteget segítettek nekem. Köszönöm is névtelenül. :)

2010. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Én totál normális vagyok.Néha poénkodok,de csak ott,ahol lehet,komoly témához nem írok hülyeséget,és nem is szeretem ha valaki a más problémáját viccnek veszi.
2010. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Senki sem normális, csakis én vagyok helikopter!
2010. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az a beteg ami nem beteg.
2010. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyes kérdések mágnesként vonzzák az idiótábbnál idiótább válaszokat, nem hiszem hogy ebben az esetben a válaszolok lennének a hibásak, egyszerűen a kérdés színvonalában válaszoltak.

Egyébként tényleg több a "normális ember".

2010. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor vagy ezen az oldalon.

Napközben normális emberek vannak itt.

19 - 21 óra között van itt a legalja ( < 20 IQ)

2-től újra emelkedik a színvonal, mert elfáradnak a hülyék.

2010. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
*21-től
2010. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Hát kisfiam télleg nágyon sok itten a kulturálatlan ember...Nemszeressem azokat akik nem eszik meg a kolbászom!Nameg a kén-klorid főzelékemet.Hmm

Jancsi néni

2010. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!