Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hiányos fogazat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hiányos fogazat tényleg annyira visszataszító, hogy alapból elutasítást ér?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy néhányan azt mondják, hogy soha nem kezdenének ilyen emberrel, akinek hiányzik pár foga, mert igénytelenség.


Ha az embernek bele vannak rothadva a fogai a szájába, akkor elismerem, hogy így is van. De ha szakszerűen fogorvos által eltávolított fogakról van szó, az miért olyan undorító? Nem mindenki tudja a pótlást megfizetni.


Tényleg elutasítanátok valakit emiatt?


2011. jún. 15. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen, engem kifejezetten taszítana
2011. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem is taszít
2011. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
engem is taszítana, nem tehetek róla... de ha én lennék ilyen helyzetben, a föld alól is előkeríteném a pótlásra a pénzt, inkább nem ennék hónapokig...
2011. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz pótlásom, csak az orvosom nyaral..-.-" és nem csak úgy, hanem fogszabim van és az orvos "csinálja" az új fognak a helyet. Most kb úgy nézek ki mint akinek elől behúztak, és kiverték a fogát. Ennek ellenére, hogy ez már jó ideje tart, párkapcsolatom van, szal őt nem zavarja, vagy még nem mert szólni.

Nem kell feltétlen alapból visszautasítani. Szerintem minden helyrehozható idővel, ha az illető igényes.

2011. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem két fogam alapból ki sem nőtt, és eddig senkinek nem volt gondja vele :D Elöl alul hat fog van, utána kétoldalt egy-egy szünet, sőt egyik oldalon egy fog múlva megint szünet :D Mondjuk nem szembetűnő.
2011. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fél centi lyuk az első két fogam között, mert ilyen különleges fogszabályzáson esek át, mihez szükség van arra, hogy széthúzzák a fogaimat. :S Szerencsére csak egy két hónapos átmeneti időszakról van szó. :) Van barátom amúgy, de még a fogszabályzás kezdete előtt jöttünk össze, nagyon féltem, hogy elhagy emiatt, de azt mondta, hogy: "Butus vagy, ilyen eszembe se jutott volna." De azért az én esetem elég más, mintha valakinek alapból hiányzik egy foga. 15/L
2011. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te is Debrecenbe jársz ?:D
2011. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik 2 fogam alulról, de abszolút nem látszik és ha nem is mondom senkinek sem tűnik fel. Sajnos csírahiányosak ez van, majd talán ha egyszer zavar pótoltatom. A többi fogam ép szóval nincs miért szégyenkeznem.
2011. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ki kellett húzni 3 fogamat, mert túl kevés volt a hely, de abszolut nem látszik. Most is van az elsö két fogam közt némi rés, de állítólag a bölcsességfogam majd összébb tolja.

Ennek ellenére akarok fogszabályzót. Tudom hogy pasiként a szemüvegem mellé kifejezettem szarul fog kinézni, de nem érdekel.

2011. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát undoryító mit ne mondjak..te járnál olyna csajjal akinek hiányzik 4 foga?
2011. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!