Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 körüli fiúk tényleg csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babuska15 kérdése:

15 körüli fiúk tényleg csak a cicababákra buktok? :/

Figyelt kérdés
Mert ti fiúk csak az ilyen cicababákra figyeltek fel? hogy milyen jó csaj stb.! 15/L =/
2011. jún. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
14/F én nem.ha jó fej a csaj kedves segitökész van benne egy kis titokzatosság karcsú és nem jár folyton plázába meg minden sz@r akkor bejön.meg még van pár de nem sorolom fel mindet
2011. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez hülyeség. Nekem legalábbis nem ezek jönnek be.
2011. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem :S 15 vagyok de engem csak akkor érdekel egy nő ha hozzám kedves, odafigyelő, és szeret engem legalább úgy mint barátot... mert hiába bombanő ha nem érdeklem... persze ha az okádék csajokról van szó akikre égő ránézne azt elutasítom... de ha olyan nőröl van szó aki értelmes, nem játsza azt h "fúde jó csaj vok" és jól néz ki benne vagyok :)
2011. jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:DD huuh megnyugodtam :$
2011. jún. 28. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval(nem a kérdezővel)
2011. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne pénzem a hülyeségeire (minden héten/minden buli előtt új ruha, új táska...) :)
2011. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én nekem nem az számít h ki cicababa.... a szerelem a fontosb+
2011. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!