Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti melyik lánytípusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lánytípusra buktok?

Figyelt kérdés

Emo? Punk? Rock? Scene emo? Hip-hoppos? Rapper? Poppos? Plázacica? Vagy inkább a laza nem túl népszerű lányok? Esetleg a nagyszájú menő csajok? Légyszi minél többen komizzatok fontos lenne! Köszi!


L/13


2010. máj. 28. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

nekem az olyan csajok jönnek be, akik nem nagyzolnak, nem robert "majom" patiszont, ill. brad pittet keresik bennem,

nem feküdtek össze még a fél várossal, úgy el lehet velük dumálni bármiről, mintha a legjobb haverom lenne, ill nem függői semmilyen zenei irányzatnak...


Sajnos nagyon kevés csaj ilyen csak, ez tükröződik a barátnőim számában. 2 komolyabb csaj, 19 éves srác vagyok

2010. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az olyanok akik divatból nem mondják magukra, hogy ők " Emo? Punk? Rock? Scene emo? Hip-hoppos? Rapper? Poppos? Plázacica? Vagy inkább a laza nem túl népszerű lányok? Esetleg a nagyszájú menő csajok? " , mert értelmetlen így be skatulyázni magukat.
2010. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Én egy 18 éves csaj vagyok (bocsi, hogy nem fiú:)), de annyira baromság ez a zenei ízlés szerinti besorolgatás.

És mért lenne ez neked fontos? Ha sok hsz. érkezett, akkor megszámolod, hogy melyik kategóriát írták a legtöbben, amiből megkapod, hogy átlagban ki tetszik legjobban a fiúknak, és akkor te is olyan leszel?

...

2010. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

előzőnek:D

én is pon ugyanerre gondoltam amikor megláttam a kérdést,csak azért nem írtam,mert nem volt szükségem a lepontozásokra:D

2010. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az olyanok, akik jól néznek ki, kedvesek, aranyosak, és lehet velük bármiről dumálni:D és ssemmi kötött stlus:D

kevés az ien sajna...

15/F

2010. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Legyen saját ízlése,most lehet,hogy b_nkónak meg mindennek fogtok tartani,de nekem igenis számit a külső!

Legyen szép,aranyos,kedves meg lehessen vele mindenről dumálni,és legalább nevessen a vicceimen :D

És én szeretem a nagyszájú-dumás lányokat,nekem bejön,jobban,mint a "megnem szólalok" lányok.

Na hát kb ennyi lenne!

14F

2010. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Ha muszály a felsoroltak közül választani akkor hip-hop vagy pop. Egyébként meg visual kei (bár ők nagyon kevesen vannak)
2010. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, én lány vagyok, de szerintem is hülyeség zenei stílus szerint válogatni. Meg amúgy is, a pasik tényleg NEM EZ szerint választanak barátnőt.

Általában szeretik,ha egy lány:

-szép

-nem nagyon félős

-jól öltözködő


:)

2010. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
75%
Én az alter és a hippi lányokra :), de igazából tök mindegy , ha jófej felőlem emó is lehet. A plázacicáktól hányingerem van... 15/F
2010. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát én is csaj vagyok,és nem függök semmilyen zenei irányzattól.Velem is ellehet dumálni bármiről.Persze azért nekem is van hátrányom:nem ugrok rögtön rá a horogra..nem lehet könnyen megkapni,és a fiúk(itt a mi környékünkön) ezt a fajta lánytípust nem szeretik.:S
2010. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!