Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez valamit a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez valamit a csaj?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon tetszik...ismerem már 2 éve de most jutottam el arra szintre h irjak neki...megadta a számát, ugy hogy nem is kértem, felhivtam és megdumáltunk egy talit...namind1...múlthéten elvittem egy nagyon hangulatos helyre egy taázóba ahol közel 2 és fél órát beszélgettünk,vittem neki ajándékot...és olyanokat mondott h 6 hónapja vár olyan fiúra mint én, aki meghallgatja, kiöntheti neki a szívét, érzéseit elmondhatja, ez olyan jól esett...aztán kivolt tágulva a pupillája, meg nagyon sokszor igazgatta a haját ( erről azt olvastam ha egy csaj igazgatja a haját meg tág a pupillája akkor a fiu tetszik neki ), a szemkontaktus végig megvolt köztünk, aztán amikor kijöttünk a teázóból aztmondta "mintha szebb lenne az időjárás, vagy lehet h csak a veled eltöltött pillanatokat élveztem ennyire" aztán lekisértem a vonatállomásra mert ment a nagyszüleihez, addigis dumáltunk megvártam míg elmegy a vonattal aztán annyira hiányzott h írtam neki smst hogy nemtudja mitjelentett nekem ez a délután...

Nagyon-nagyon szeretema csajt, szerintetek ez jelenthet valamit nála??


2011. jún. 28. 20:30
 1/8 A kérdező kommentje:
és persze végig mosolygott rám...meg egyszer sírt is és akkor megvigasztaltam...
2011. jún. 28. 20:32
 2/8 A kérdező kommentje:
megöleltem
2011. jún. 28. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem sínen vagy;)
2011. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
haha én lány vagyok,még nem mondtam ilyet fiúnak,aki nagyon tetszett,úgy látszott még senki nem tetszett ennyire,mint ennek a lánynak te...haha ügyes !!!
2011. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
huu ezkomoly?:)) örülök ha igygondolod...és mikre gondolsz itt konkrétan? (amiket mondott nekem)
2011. jún. 28. 21:13
 6/8 nyan nyan ***** válasza:
nem hallottam még lányt így kezdeményezni,nem hiszem,hogy a közel jövőben beiktatom..:D de,hogy ha őt elszalasztod akkor elég nagy khm vagy ;)
2011. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Luke! Csak figyeld a jeleket!
2011. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"mintha szebb lenne az időjárás, vagy lehet h csak a veled eltöltött pillanatokat élveztem ennyire"
2011. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!