Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan expasid, exbarátnőd,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan expasid, exbarátnőd, akivel barátok vagytok? Mennyi idő után tudtatok egymásra barátként nézni a szakítás után?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, kb 1 éve szakítottunk. Eddig még nem sikerült "csak" barátként gondolni rá, sztem teljesen nem is lehetséges, legalábbis olyan személy esetén, akit valaha szerettél és nem ellenségként váltatok el...
2009. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van. 3 éve a legjobb barátom,akivel mindent megbeszélünk :)

Sajnos van 1 akivel nem lehetünk barátok,mert fél h belerondít a mostani kapcsinkba,pedig ő szakított!

2009. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, az első. Kb. úgy... három hónap volt, amíg túljutottam a dolgon, és újra barátként tudtam kezelni (lévén már azelőtt is jóban voltunk, hogy összejöttünk volna). Hogy neki meddig tartott, azt nem tudom, de gyanítom, hogy sokkal-sokkal hamarabb túlesett rajta, mivel ő kezdeményezte a szakítást (is).


A másodikkal még ennyi gond se volt, gyakorlatilag azonnal, mivel a vége felé már mindketten éreztük, hogy ez így nem pálya, így a szakítás mindkettőnknek jó volt. Harag azóta sincs köztünk, mert nincsen miért, csak a kapcsolatot nem nagyon tartjuk már.

2009. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja és 17:19-es: SIMÁN lehetséges.

Ha azt mondom, hogy legelső Kedvesemet rajongásig szerettem, akkor még csak meg sem közelítem az érzéseim tényleges hőfokát. Ezért is volt persze k* sz*r a szakítás, de aztán túljutottam rajta, és a mai napig barátként gondolok rá, ahogy ő is rám. Jó, fel lehet persze idézni a régi emlékeket, de ettől függetlenül fel sem merül az ötlet soha, hogy újra kéne kezdeni.

2009. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Én akivel eddig szakítottam, soha többet nem találkoztam és nem is beszéltem. Nem éreztem szükségét.
2009. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
már nincs. volt egy fiú.nevezzük b-nek. szakitás után haragban voltunk vagy félévig. [én azalatt az idő alatt végig szerettem,de voltak barátaim] valahogy visszakerült az msnemre,beszélgetni kezdtünk,bocsánatot kért amiért volt okom arra,hogy haragudjak rá.majd találkozgattunk,de semmi sem történt mert volt barátnője.ez így ment kb 4 hónapig.majd 4hónap után ujra összejöttünk kb 2 hétre..és a legutóbbi szakítás óta egyáltalán nem beszélünk.de szerintem hülyeség az exeddel baráti kapcsolatot ápolni.csak felszakítja a régi sebeket.: )
2009. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik pasimmal barátok maradtunk szakítás után. Kellett egy kis idő hogy elfelejtsük mi miatt mentünk szét, de azután minden rendben, most ők a legjobb barátaim.
2009. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én jóban akartam maradni vele, de aztán nagyon átcsapott ez a dolog utálatba. Most már nem beszélünk, nem tudom, hogy ez fog-e változni. Nekem perpill nem hiányzik.
2009. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

VAn. Kb. 1 évvel a szakítás után beszéltünk újra. Ma már szinte napi szinten beszélünk, de csak msn-en.

Mindkettőnknek van új kapcsolata.

2009. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%
Férfi vagyok, nem keresem az exeim társaságát még csak véletlen sem. Ahogy előttem is írták, nem kell feleslegesen "sebtépés". Különben is minek? Ami le van zárva az legyen is lezárva...
2009. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!