Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú azt kérdezi, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú azt kérdezi, hogy még szeretem-e? (lent)

Figyelt kérdés
Az úgy volt,hogy egy rendezvényen találkoztunk. És közelkerültünk egymáshoz.Csók nemvolt,azt se mondtuk egymasnak h szeretlek,meg ilyenek,csak a kezünket fogtuk.Ez már 6 hónapja volt, azóta sms-ztunk..de csak úgy mint a barátok.Még flörtölgettünk közben,de végül a beszélgetést barátokként zártuk le. Azért sms-ztunk,mert távol lakik tőlem. (kb 100km). Egy hete egy bevásárlóközpontban találkoztunk Budapesten. Ahogy megkátott megcsókólt. Ma reggel egy olyan sms-t kaptam tőle,hogy : Jó reggelt csillagom,még szeretsz?...nem tudom h értelmezzem
2011. jún. 29. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bocs de ez kicsit vicces, hogy hogy hogy értelmezd? elszabadultak az indulatok és többet akar vagy csak hülyít, meg azt mondod h rendezvényen taltatok, ahogy leirtad nem találkoztatok előtte, és akkor még ilyen h nem volt olyan h szeretlek meg ilyenek, jézusom...
2011. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy kíváncsi van e esély folytatásra. Vagy csak kíváncsi bele e bolondúltál...
2011. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De tudom,hogy ő őszintén szeret. Csak én nem tudom mit mondjak,hogy azért tartsam meg a buszkeségemet !!!!!
2011. jún. 29. 13:39
 4/17 anonim ***** válasza:
te akarsz valamit ettől a sráctól?
2011. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát nemis tudom,amugy van valaki akit nagyon szeretek..de fentebb emlitett fiu bolondul ertem:D
2011. jún. 29. 13:45
 6/17 A kérdező kommentje:
megmondta nekem : bolondulok erted!
2011. jún. 29. 13:46
 7/17 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd hogy legyen folytatás írj vissza valami olyasmit, hogy te is sokat gondolsz rá és jó lenne újra látni

ha meg nem akarsz semmit tőle, akkor ne hitegesd, írd meg neki hogy kedveled, de semmi komolyabbat nem érzel és próbálja elfogadni

2011. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megirtam neki, h kedvelem..de semmi tobb...es aztirta h sose fog elfelejteni,mert nagyon szeret es szeretni fog:-??
2011. jún. 29. 13:57
 9/17 anonim ***** válasza:
hát sajnálom szegényt, hogy így belédbolondult te meg nem, de még mindig jobb hogy tisztán megmondtad neki, hogy te nem érzel úgy mint ő, mintha hülyítenéd, legalább egyenes voltál, ő meg majd túlteszi magát rajtad
2011. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
énis sajnálom,mert igazán szeretett...lehet ,hogy az a fiu akit en szeretek nemfog annyira szerettni mint Ő.:_(
2011. jún. 29. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!