Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell lemondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell lemondani egy pasiról, akivel nap mint nap találkozom és szinte sóvárgok érte? Egyszerűen képtelen vagyok rá, mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 23:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elkerülni, :-(((( mit tegyek????
2011. jún. 30. 13:52
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi bajod a mostani barátoddal?
2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem rá vágyom úgy :-(((((
2011. jún. 30. 14:31
 14/23 anonim ***** válasza:
En is hasonlo helyzetben vagyok, csak ferfikent. Sajnos nem nagyon tudok neked segiteni abban, hogyan lehetne tullepni ezen a helyzeten. Igy, hogy minden nap latod nagyon nehez. En probaltam kerulni es nem beszelni vele, de a rossz erzes maradt. Most kezdunk ujra beszelni, talan igy jobb mindkettonknek, de belul tovabbra is szenvedek. Szerintem ennek csak egy munkahelyvaltas fog tudni veget vetni...
2011. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
remélem, ő nem gondol ilyesmire, mert abba sztm rövid úton belehalok. de komolyan.
2011. jún. 30. 23:11
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha nem vágysz rá, akkor hagyd el. Minek hazudsz neki???

Vagy összeházasodtatok???

2011. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
ez utóbbi, és ez nem ilyen egyszerű sajnos, csak gondolok egyet és elhagyom, túl sok minden köt hozzá.
2011. júl. 1. 06:02
 18/23 A kérdező kommentje:
azzal a másikkal meg másról szólnának a dolgok, másra vágyom vele, nem mintha nem tudnám elképzelni társként
2011. júl. 1. 06:41
 19/23 anonim ***** válasza:

Megint a 22:54-es vagyok.

En mar abszolut nem remenykedem a folytatasban. Talan ez az egyetlen ami segit valamit.

2011. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
igen, biztos, hogy véget vetne mindennek, de ez olyan lépés lenne, amire én nem lennék képes. Ha én mennék, az olyan lenne, mintha a saját szivem akarnám kitépni a helyéről, ha meg ő, akkor úgy érzeném, mint akit elevenen temetnek el. Csak remélni tudom, hogy nem megy el, amig nem leszek túl rajta, mert ha holnap bejelentené, hogy elmegy, abba belepusztulnék. soha nem szerettem/vágytam még ennyire valakire, mint rá. nekem más megoldást kell erre találnom.
2011. júl. 1. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!