Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza Életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza Életem Szerelmét?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég sokat veszekedtünk ezért azt mondta neki elég és tartsunk szünetet,de nem tudja lesz-e tovább.Mások is arra beszélik rá hogy nem vagyok hozzá való,mert hogy szótlan vagyok,keveset beszélek és túl hisztis vagyok. Ez igaz is de mindig azon voltam hogy ne így legyen,de ő is néha csinál olyat hogy jó hogy nem tetszik. Nekem Ő Életem Szerelme nem akarom elveszíteni:( Légyszi ha valaki volt hasonló helyzetben vagy,ha nem és van jó ötlete írjon :( Nagyon kétségbe vagyok esve:(:( üzenetet se merek írni neki nehogy zaklatásnak vegye:(
2011. szept. 27. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben, hogy menni akar, engedd el. Jobbat nem tehetsz, ha nagyon nyomulsz, annál kevésbé fog kedvelni. Találj másikat, lesz még vagy 2-3, akár 4-5 "életed szerelme", biztos vagyok benne.
2011. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha valaki ilyet mond valakinek,hogy nem vagy hozzám való stb-stb..az már régen rossz!Egyszerűen megunt és kész!!!!
2011. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegyél magadnak és neki is egy szívességet, és hagy békén!

Ne akard visszahódítani!


Ha valaha is szeretett, akkor egy idő után úgy is írni fog valamit, ha meg nem akkor wnnyi.

2011. szept. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SEHOGY! Lépj tovább a hisztizésről meg szokj le. Különben lehet 100 pasid minddel így fogsz járni. Komolyan mi értelme hisztizni? Valami nem tetszik oldd meg de ne csinálj ilyen butaságot.


Nekem is volt egy hasonló barátnőm(keveset beszélt, sokat hisztizett) 3-4 éve szakítottunk fél éves kapcsolat után. Még mindig nincs állandó barátja!


Változtass magadon...

2011. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez már elúszott. az élet ilyen.
2011. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!