Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Kiszeretett belőlem, de vissza szeretném kapni.

Jelenleg ott tartunk hogy tartani fogjuk a kapcsolatot, sőt találkozgatunk is.

Újra randizni kezdünk, és mint egy kezdő kapcsolatnál, ennél sem tudjuk majd hogyan is alakulnak a dolgok.

Így mindketten megkaphatjuk amit szerettünk volna, ő a szabadságát én az esélyemet.

De mit tegyek?

Hogyan szerezzem vissza?


22L


2011. okt. 13. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:

a szakítás 1hete történt

azt mondta már nem szerelmes belém

de én úgy vélem hogy csak az életünket körülvevő káosz ami miatt idáig fajultak a dolgok


de attól is félek egy kicsit, hogy nem lenne e korai még a találkozás

lehet hogy így tényleg csak barátot csinálok belőle

2011. okt. 13. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeret, akkor a fejed tetejére is állhatsz, nem fogsz tudni ezen változtatni. Legalábbis ez az én véleményem. Éltem át hasonlót, rossz és nem kicsit magabiztosság-romboló esemény, de nem tudsz mit tenni ellene.

Annak meg szintén nincs értelme, hogy "rákényszerítsd", hogy veled legyen. Ha a káosz miatt nem képes kitartani melletted, később sem fog, pedig lesz még bőven kaotikus időszakod, ahogy neki is, és mindenkinek.

Én azt javaslom, hogy hagyd, és keress olyat, aki a nehéz időszakok alatt is kitart melletted.

2011. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LadyLee ***** válasza:

Szerintem ezzel csak elnyújtod a szenvedést.


Inkább lépj le és kezdj neki sebeid nyalogatásának. Ez a vonat már elment.

2011. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nowan ***** válasza:

Most ürességet érzel ezért vágysz vissza hozzá.

Kezdj ki bátran valaki mással, akár csak futó dolog lehet.


Két dolog ki fog jönni belőle:

- Te visszaszerzed önbizalmad és reálisabban nézed a volt kapcsolatod,

- Ha felébred benne a elvesztésed kapcsán valami is, akkor később lehet közötök egymáshoz.

(Megjegyzem ezt ne várd azonnal iszonyú büszkék tudunk lenni...)

2011. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!