Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El küldjem neki? Jó lesz így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El küldjem neki? Jó lesz így?

Figyelt kérdés

Van egy 35 éves srác ( 26 vagyok )aki tetszik, irt iwiwen, válaszolgattam neki, majd megírta a tel. számát. Ott válaszoltam neki. Majd elment még egy két sms és azóta semmi. Elég félénk pasi, nem láttam még nővel, pedig látásból már évek óta ismerem.

Azzal hogy írt reményt adott, és most hogy nem ír, és nem tudom miért rossz.


Írtam egy üzit elküldjem neki? :


" Szia!Ha nem szeretnéd, hogy írjak, akkor miért adtad meg a számod? Múlt 7en meglepődtem, hogy írtál iwiwen, de örültem neki. Én szeretnélek meg ismerni, de ha te nem, csak félre értettem a helyzetet, akkor ird meg légyszi. Nem vagyunk már gyerekek, szóbol ért az ember."


szerintetek?

Ha ugy gondoljátok ne küldjem el akkor mit tegyek?

annyira vágyom már arra hogy szeressenek :(


2011. jún. 30. 10:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

IstenFerfi válasza:

sztem kicsit ledöbbent ezen az üzeneten.

ha én kapnék egy ilyen üzenetet egy darabig köpni nyelni nem tudnék h mit is válaszoljak rá.

2011. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem küld el neki, igazad van:) végülis mit veszíthetsz vele?:)
2011. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Hááát... én ilyen helyesírási hibákkal nem küldeném el, az kricifiksz :-)
2011. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Ha félénk, akkor szerintem nyugodtan léphetsz te is. Én az első és az utolsó mondatot lehagynám és a félreértettem-et egybe írnám.


Küldd el, remélem összejöttök ;)

2011. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%

IstenFerfi válasza:

jah bocs. most olvasom h még nem küldted el.

azt hagyd ki belőle h miért adtad meg a számod mert ez teljesen általános dolog h az ember megadja az ismerőseinek a telefonszámát.

+azt is h szóból ért az ember olyan mint a kioktatás.

+ az szóból és nem szóbol.


ha nagyon érdekel kérdezz rá nyíltan.

2011. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A "megismerni" 1 szó, miként a "félreértettem" is.


Maga az üzenet kissé offenzív és számon kérő, ahogy az előző válaszoló, én sem tudnám, mi a fenét írjak rá válaszul. Én inkább valami olyasmit írnék, hogy "Nagyon örültem, hogy írtál az iwiw-en, és az sms-eidnek is. Ugye nincs baj, hogy nem írsz mostanában?"

2011. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:

mikor elkezdtem írni még nem láttam 10.17es válaszát ,de biztos nem lehet hlyeség amit írtunk mert ugyanarra gondultunk.

2011. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

egen, valóban nem vettem észre az összes helyesírási hibát.

És akármennyire is nem tetszik ez egyeseknek, a helyesírás igenis kapcsolatba hozódik az igényességgel és az intelligenciával. Ritka az, hogy valaki ne lenne képes megtanulni, ha rászánja magát. (Nyilván van, de nem azokról beszélek, hanem az össze többiről.)

2011. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne küldd el. Ha szeretne valamit tőled, biztosan keresni fog. Egyébként, ha olyan félénk, ahogy írod, akkor az is marad. Esetleg, ha komolyra fordulna a kapcsolatotok, mindig neked kéne kuncsorognod, ha egy kis szeretetre vágysz. Én így gondolom /36L/
2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%

IstenFerfi válasza:

HKHV! mozgalom. itt már felesleges oktatni az embert főleg ennyi idősen. én fiatalabb vagyok mint a kérdező ,de így is találtam benne olyan hibákat aminél megakadtam olvasás közben. ha vki 26 évesen nem tanult meg helyesen írni akk ezután sem fog.

2011. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!