Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El küldjem neki? Jó lesz így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El küldjem neki? Jó lesz így?

Figyelt kérdés

Van egy 35 éves srác ( 26 vagyok )aki tetszik, irt iwiwen, válaszolgattam neki, majd megírta a tel. számát. Ott válaszoltam neki. Majd elment még egy két sms és azóta semmi. Elég félénk pasi, nem láttam még nővel, pedig látásból már évek óta ismerem.

Azzal hogy írt reményt adott, és most hogy nem ír, és nem tudom miért rossz.


Írtam egy üzit elküldjem neki? :


" Szia!Ha nem szeretnéd, hogy írjak, akkor miért adtad meg a számod? Múlt 7en meglepődtem, hogy írtál iwiwen, de örültem neki. Én szeretnélek meg ismerni, de ha te nem, csak félre értettem a helyzetet, akkor ird meg légyszi. Nem vagyunk már gyerekek, szóbol ért az ember."


szerintetek?

Ha ugy gondoljátok ne küldjem el akkor mit tegyek?

annyira vágyom már arra hogy szeressenek :(


2011. jún. 30. 10:08
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Még nem küldtem el. Kérdés küldje vagy ne???? ha ne akkor mit csináljak?

Segítsetek :(

De basszus, nem ebből ért az ember???, unom már hogy tétlenkedünk ha akar valamit mondja, ha nam akkor ne hagyjon reménykedni. Elegem van ebből. Félénk csaj vagyok, nehezen kezdeményezek, félek a visszautasítástól erre ír ő :) Boldog voltam. És akkor ilyen helyzet áll elő.

2011. jún. 30. 10:25
 12/24 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:

ahogy korábban írtuk. küld el csak szedd ki belőle az első és az utolsó mondatot.


nemértem h vki miért mondja azt h ne küld el. ő boldog lesz te is az leszel. ez lenne a fontos vagy tévedek?


ja és javítsd ki a helyesírási hibákat mert ez mégiscsak egy levél és nem msn ahol még elmennek a bakik, félregépelések.

2011. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A félénkséged idővel tapasztalattá fog formálódni. Ha egy 35 évest így kell noszogatni, megette a fene. Te meg, ha félénk is vagy, keress mást. Legalábbis én megvárnám míg ez a 35 éves félénk fiú keres.
2011. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
elküldeném, de biztos ennyire le kell nézned?
2011. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Miért kell kiírni kétszer ugyanazt a kérdést. A másikhoz is írtam: NE ÍRJ NEKI. Minek? Nem válaszolt az smseidre, nyilvánvaló, hogy nem kíváncsi rád. Azt is írtam, de leírom még egyszer: TANULJ MEG ÍRNI, mert ha smseztetek, meg iwiwen üzeneteket küldtetek egymásnak, könnyen lehet, hogy arra gondolt, hogy egyszerűen buta vagy, és neki nem kell ilyen lány.
2011. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Miért kell kiírni kétszer ugyanazt a kérdést? - így akartam, nem tudom miért tettem pontot a végére.
2011. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Még nem olvastam végig az összes hozzászólást. Köszönöm a helyesírás oktatást is. Valóban vannak benne hibák.

Akik úgy gondolják, hogy ezt ne küldjem el. Akkor kérem őket fogalmazzanak, meg egy olyat ami nem tűnik nyomulósnak, mégis célra törő.

Tényleg tanácstalan vagyok. Nem vagyok egy világ szépe, bár lehet, tisztában vagyok a hiányosságaimmal, viszont tudom magamról azt is ami szép bennem, mégis gátlásos vagyok. Ezért is nem szeretek kezdeményezni. Össze-vissza jár az agyam mindenen. Lehet, hogy csak én gondolom ugy hogy érdeklem????

Ő írt rám iwiwen, és az üzengetések közben írta, hogy a tel.szám gyorsabb. Így kezdtünk sms-ezni.

2011. jún. 30. 10:58
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy butának tart. Bár valóban vannak helyesírási hibák, és elgépelések is, de nem is magyar tanárként keresem a fizetésem. Sokkal közelebb áll hozzám a számok világa. De ez most lényegtelen.
2011. jún. 30. 11:02
 19/24 A kérdező kommentje:

10.31 Lenézni? Nem nézem le. Neki úgy tűnhet ebből?

Légyszi segítsetek. Mit irjak???

2011. jún. 30. 11:04
 20/24 anonim ***** válasza:
Én is azt javasoltam, hogy ne küldd el. Viszont én nem írnék semmit. Nem tartottalak nyomulósnak, de egyáltalán semmit nem írnék. Várnék, s közben keresgetnék. Hátha találok egy olyan fiút, aki valóban érdeklődik irántam, és ezt ki is mutatja...
2011. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!