Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El küldjem neki? Jó lesz így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El küldjem neki? Jó lesz így?

Figyelt kérdés

Van egy 35 éves srác ( 26 vagyok )aki tetszik, irt iwiwen, válaszolgattam neki, majd megírta a tel. számát. Ott válaszoltam neki. Majd elment még egy két sms és azóta semmi. Elég félénk pasi, nem láttam még nővel, pedig látásból már évek óta ismerem.

Azzal hogy írt reményt adott, és most hogy nem ír, és nem tudom miért rossz.


Írtam egy üzit elküldjem neki? :


" Szia!Ha nem szeretnéd, hogy írjak, akkor miért adtad meg a számod? Múlt 7en meglepődtem, hogy írtál iwiwen, de örültem neki. Én szeretnélek meg ismerni, de ha te nem, csak félre értettem a helyzetet, akkor ird meg légyszi. Nem vagyunk már gyerekek, szóbol ért az ember."


szerintetek?

Ha ugy gondoljátok ne küldjem el akkor mit tegyek?

annyira vágyom már arra hogy szeressenek :(


2011. jún. 30. 10:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Miért akarsz mindenáron írni?
2011. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék neki irni, mert tetszik és rossz, hogy nem tudom miért nem ir :(. Állandóan a telefonom lesem.


És így? :

Örültem, hogy írtál iwiwen, és hogy megadtad a számod. Szeretnélek megsimerni, de ha te nem, légyszi írd meg, mert rossz, hogy nem tudom mit gondolsz.

2011. jún. 30. 11:17
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron írni akarsz, akkor csak diplomatikusan tedd, pl: "barátot keresek, viszont nem szeretnék évekig várni. Ha te máshogy gondoltad, írd meg, hogy tovább léphessek". Semmiképp ne írj olyat, amiből kitűnik, hogy te mit érzel.
2011. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Most leltem meg ismét a kérdésem.... Azóta annyi minden történt. ..

A kérdés kiírása után egy hónappal ismét keresett sms-eztünk rendgeteget, szóba jött a szerelem, szex téma is. Aztán egyszer csak ismét eltűnt.... Úgy hogy előtte éjszaka még 2kor is írogatott.

Ez után eltelt két hónap ismét írt, beszélgettünk, elhívott randira magukhoz. Az anyja nem volt otthon, nagyon kis szerény, és félős volt, egyszer csak megcsókolt, aztán eléggé felbátorodott. Le akart fektetni, én nem hagytam. Végül csak kis petting volt, + ő elment....

Utánna még sokáig ott voltam, nem akart engedni. Végül eljöttem és azóta nem keres.... Szerelmes vagyok belé... :(

2011. nov. 30. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!