Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, nem valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, nem valami nőies. Annyira aggaszt, változhat még?

Figyelt kérdés
Annyi gyönyörű nőies lánnyal vagyok körülvéve, én meg annak ellenére, hogy csinos vagyok, nagyon pici cicivel rendelkezem és a csípőm is csak alig szélesebb... Annyira félek, hogy fiús alakom marad, hisz a többi lány már nem ilyen.
2011. okt. 4. 17:26
1 2
 1/17 WhiteLabel ***** válasza:
100%
nekem pl az ilyen lányok tetszenek.
2011. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz;) 15 éves vagy... van még időd;) te egy kicsit később érsz de ez nem probléma hidd el;) lehet neked még kell egy fél év vagy egy év,de ugyanolyan szép vagy még szebb alakod lesz mint a korodbelieknek...
2011. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
WhiteLabel Korod?xD remélem azért 30-
2011. okt. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 WhiteLabel ***** válasza:
100%
20 és egyébként menyasszonyom van, nem az írtam h meg akarom dugni:)
2011. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Én semmi rosszat nem feltételeztem, és sok Boldogságot!
2011. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem változhat, te már így fogod leélni az életed, 15 éves formában.
2011. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod kedves 17:39.
2011. okt. 4. 17:41
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Szívesen, remélem megnyugodtál.
2011. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
küldesz magadról képet privátba?
2011. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

Megszólalt már pedomaci is.

………………….._,,-~;’’¯¯¯’’~-,,

………………..,-‘’ ; ; ;_,,---,,_ ; ;’’-,………………………….._,,,---,,_

……………….,’ ; ; ;,-‘ , , , , , ‘-, ; ;’-,,,,---~~’’’’’’

~--,,,_…..,,-~’’ ; ; ; ;__;’-,

……………….| ; ; ;,’ , , , _,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯’’~’-,,_ ,,-~’’ , , ‘, ;’,

……………….’, ; ; ‘-, ,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-, , , , , ,’ ; |

…………………’, ; ;,’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-, , ,-‘ ;,-‘

………………….,’; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-‘ ;,,-‘

………………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;__ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,’

………………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’¯: : ’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; _ ; ; ; ; ;’,

……………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;| : : : : : :| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’¯: ¯’’-, ; ; ;’,

…………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,_: : _,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | : : : : : :| ; ; ; |

……………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-,,_ : :,-‘ ; ; ; ;|

…………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,,-~’’ , , , , ,,,-~~-, , , , _ ; ; ;¯¯ ; ; ; ; ;|

..…………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’ , , , , , , ,( : : : : :) , , , ,’’-, ; ; ; ; ; ; ; ;|

……….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’, , , , , , , , ,’~---~’’ , , , , , ,’ ; ; ; ; ; ; ; ;’,

…….,-‘’ ; _, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’~-,,,,--~~’’’¯’&#;’~-,,_ , ,_,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

….,-‘’-~’’,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; | . . . . . . ,’; ,’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,_ ; ‘-,

……….,’ ; ;,-, ; ;, ; ; ;, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ;’, . . . . .,’ ;,’ ; ; ; ;, ; ; ;,’-, ; ;,’ ‘’~--‘’’

………,’-~’ ,-‘-~’’ ‘, ,-‘ ‘, ,,- ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ‘~-,,,-‘’ ; ,’ ; ; ; ; ‘, ;,-‘’ ; ‘, ,-‘,

……….,-‘’ ; ; ; ; ; ‘’ ; ; ;’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’-,,_ ; ; ; _,-‘ ; ; ; ; ; ;’-‘’ ; ; ; ‘’ ; ;’-,

……..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;¯¯’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-,

……,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,

…..,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|..’-,_ ; ; ; , ; ; ; ; ; ‘,

….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’’,-~’ ; ; ; ; ; ,’

…,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;’~-,,,,,--~~’’’’’’

;~-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' . ; ; ; ; ; ; ; ; ;-,

…..,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; '.. -; ; ; ; ; ; ; ; ,-

…| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,’….’, ; ; ; ; _,,-‘’

….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’~~’’¯

…..’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;_,,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’’~-,,_ ; ; ; ; _,,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

………..| ; ; ;¯¯’’’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,,-‘

………..’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…………| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|

…………’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ~-,,___ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘….’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

………..,’ ‘- ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’……….’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

……….,’ ; ;’ ; ; ; ; ; ; ,,-‘…………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’………………;’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..,’ ; ; ; ; ; ; ;,,-‘………………………’’, ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..| ; ; ; ; ; ; ;,’………………………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’

……..| ; ; ; ; ; ; ,’………………….…..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,’’

……..| ; ; ; ; ; ;,’………………….….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

……..’,_ , ; , ;,’…………………..….,’ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’,,’,¯,’,’’|…………………;….| ; ; ; ; ; ; ; ; ‘--,,

……..,, , , ;; ; ;¯…’’;………………’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~,

………; ,, ; ; ; ; ;……………………’-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~-,,

…………………………………………..’’-, ; ; ; ; ; ,,_ ; ;’-,’’-,

……………………R

30;……………………&#

8230;…..’, ; ; ; ; ; ; ‘-,__,\\--\\.

……………………R

30;……………………&#

8230;……’-, ; ; ;,,-~’’’ \\ , ,|, |

……………………R

30;……………………&#

8230;………’’~-‘’_ , , ,,’,_/--‘

2011. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!