Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Járnék vele de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Járnék vele de mindenki azt mondja hogy ne.

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve járni akar velem a srác,de félek is, meg nem tudom eldönteni az érzéseimet, és mások meg ellene vannak:/


kb 1hónappal ezelőtt haverokkal 4en éjjel kimentünk egyet beszélgettük piázgattunk stb. :D


Egyszer csak magunkra maradtunk a sráccal és elkezdett ölelgetni,puszilgatni,aztán csókolóztunk..

pfu nem tudtam eldönteni mit érzek, egyszer úgy gondoltam hogy miért ne? fiatal vagyok,hadd érezzem jól magam vele, másik pillanatba meg nagyon rossz érzésem volt,hogy ezt nem kellene csinálnom..


a kételyek azért vannak bennem mert sokan össze vissza beszélnek nekem róla,tesóim is,mert ők régebb óta ismerik (én is ismertem,mivel egy városba lakunk,de nem szoktunk haverkodni ezelött..)

olyanokat mondanak,hogy régebben bent volt balhékba, meg ilyenek. Jó ezt mondta ő is,és hogy egyszer majdnem börtönbe keverték a barátai.. Bár ez miatt én nem fogom elítélni,mert rendes,jól kijövünk egymással,és nincs már ilyen hülyeségekbe bent.

DE akkor is összezavarnak a többiek, és hogy én mit akarok igazából azt sem tudom.!

a srác mindig ír hogy találkozzunk,de nem tudom talán félek..


tudnátok segiteni ? mit szóltok ehhez?


2011. jún. 30. 21:45
1 2
 1/18 napietus ***** válasza:
"egyszer majdnem börtönbe keverték a barátai" aha...a BARÁTAI...vagy mindjárt az UFO-k, nem? szerintem hallgass azokra, akik jobban ismerik, a leírásod alapján egy tipikus vagánycsávó pitiáner leendő börtöntöltelék ill. a közmunkaprogram oszlopos tagja.
2011. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha el tudod fogadni a "hibáival" együtt, akkor szerintem ne foglalkozz mások véleményével. Egy próbát megér, ha úgy érzed nem szeretnéd tovább, akkor kiszállsz a kapcsolatból. De szerintem tisztázd magadban, hogy mitől félsz pontosan, és hogy van -e rá okod.
2011. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

egy tipikus vagánycsávó pitiáner leendő börtöntöltelék ill. a közmunkaprogram oszlopos tagja.


neem. nem olyan.. dolgozik rendesen, most is épp vizsgázott valamiből ..

2011. jún. 30. 21:50
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért szeret, mert nincsenek előítéleteid vele szemben. Mert nem a macsósága miatt szereted, hanem önmaga miatt. Nagyon óvatos légy, szerintem járjatok. Vagy ez, vagy az örök kétely, h mi lett volna ha.. 15/L
2011. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :):)
2011. jún. 30. 22:05
 6/18 anonim ***** válasza:

én is jártam ilyen fiúval :)

aztán így utólag megbántam, a mostani fiúm teljesen más és sokkal jobb, megbízhatóbb... és ez mellett a vagány csávó mellett úgymond nem éreztem jól magam.. abból a szempontból biztos jó összejönni vele, hogy tudd legközelebb, ilyen pasi nem kell..

2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:02


tegnap óta ezen gondolkozok amit írtál.. :)

ahogy írtad és elgondolkoztam rajt..,komolyan mondom egyre többet gondolok rá, és arra az estére emlékezek vissza, ááá:) megbolondulok:)

2011. júl. 1. 11:43
 8/18 anonim ***** válasza:
22:02es vagyok. Hát, nincs mit tenni:D Vagy nagyon rossz tapasztalat lesz, vagy nagyon jó. Írd már meg, hogy mi sült ki belőle, nagyon kíváncsi vagyok. :)
2011. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
már mint miből? :D akkor az estén? vagy? :)
2011. júl. 1. 13:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha arra az estére gondolsz vissza így hogy "ááá :)" akkor gyanítom még mindig bejön neked. És ha te is bejössz neki, akkor gondolom járni akartok, vagy valamit félreértettem?:D
2011. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!