Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Járnék vele de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Járnék vele de mindenki azt mondja hogy ne.

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve járni akar velem a srác,de félek is, meg nem tudom eldönteni az érzéseimet, és mások meg ellene vannak:/


kb 1hónappal ezelőtt haverokkal 4en éjjel kimentünk egyet beszélgettük piázgattunk stb. :D


Egyszer csak magunkra maradtunk a sráccal és elkezdett ölelgetni,puszilgatni,aztán csókolóztunk..

pfu nem tudtam eldönteni mit érzek, egyszer úgy gondoltam hogy miért ne? fiatal vagyok,hadd érezzem jól magam vele, másik pillanatba meg nagyon rossz érzésem volt,hogy ezt nem kellene csinálnom..


a kételyek azért vannak bennem mert sokan össze vissza beszélnek nekem róla,tesóim is,mert ők régebb óta ismerik (én is ismertem,mivel egy városba lakunk,de nem szoktunk haverkodni ezelött..)

olyanokat mondanak,hogy régebben bent volt balhékba, meg ilyenek. Jó ezt mondta ő is,és hogy egyszer majdnem börtönbe keverték a barátai.. Bár ez miatt én nem fogom elítélni,mert rendes,jól kijövünk egymással,és nincs már ilyen hülyeségekbe bent.

DE akkor is összezavarnak a többiek, és hogy én mit akarok igazából azt sem tudom.!

a srác mindig ír hogy találkozzunk,de nem tudom talán félek..


tudnátok segiteni ? mit szóltok ehhez?


2011. jún. 30. 21:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

igen-igen:) csak rajtam múlik minden :) ha én igent mondok,már egyszerre járnánk is.. csak nem vagyok biztos magamba még..:)

az az este tényleg "ááá" volt:D mint a szerelmesek de tényleg..:) kézen fogva sétáltunk, csókolóztunk megilyesmi:D

hát nemtudom mi lesz :) majd kiderül :)

2011. júl. 1. 13:42
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát, azért ne várasd olyan sokáig a válaszoddal :) Nem a türelemről híresek a fiúúk:D
2011. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát azt tudom:) szegény már nagyon várja a választ :D
2011. júl. 1. 17:31
 14/18 anonim ***** válasza:
Muszáj megírnod, mi lett a vége :) Nem szokásom 1 kérdéshez ennyit visszajárni, szóval most már kötelező ;) Drukkolás van ezerrel!! :D
2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

:P

Köszi!

Próbálok minél hamarabb írni !!:))

2011. júl. 1. 23:39
 16/18 A kérdező kommentje:

na hát akkor most írok :D

szombaton beszéltem vele,és összejöttünk, szóval járunk!! :D :) Sokat gondolkodtam rajta, de eddig nem bántam meg :)

Hétvégén lesz egy kis Balatoni kiruccanásunk vele és haverokkal,hát várom már:)

2011. júl. 4. 13:52
 17/18 anonim ***** válasza:

Húú, hát akkor sok boldogságot nektek!! :)

Aztán csak óvatosan, és jó mulatást a hétvégére:D

2011. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Aranyos vagy:)
2011. júl. 4. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!