Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Kivel történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Kivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elvesztem... Mióta megismertem valakit teljesen szét vagyok csúszva. Nem csinálok semmit, most viccesen hangozhat, de olyan vagyok mint egy élő halott... Eddig minden tökéletes volt, éltem az életem, tiszta volt a fejem, bármire kész voltam tele energiával. Erre jött valaki és nem tudom mi van velem. Szerelemről még nincs szó, de kicsit hasonlít rá. Nem érdekel semmi, képtelen vagyok bármibe belekezdeni.

Őrület. Szeretném visszakapni a régi életem. Még akkor is, ha magányos szingli élet volt... :( Én ezt nem bírom.

Volt már ilyen valakivel? Hogy "boldog" és lehangolt volt egyszerre?

A fiút nem szeretném elhagyni. De kéne valami megoldás.


2011. júl. 1. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismered személyesen? elérhetetlen, van valakije? Ha egyedülálló sok sikert :)
2011. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járunk.
2011. júl. 1. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hoppá :) Bocsi...Akkor mitől vagy ilyen elkenődött? de a hangulatod is rossz? :(
2011. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hjajj, ez én is írhattam volna. Ugyanezt végigjártam a mostani barátommal, szerelmes voltam bele az első pár hónapban is már, de annyi problémával járt a kapcsolat, hogy azt kívántam, inkább lennék egyedül, esetleg később ismertem volna meg valaki mást.

Neked mi miatt lehet ez az érzésed? Vannak olyan dolgok, amiket nehezen tudsz vele kapcsolatban elfogadni? Néha, ha a kapcsolat nagy áldozatokkal jár, megijedünk és inkább menekülnénk.

2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háát, ha előtte a szingli életed úgy érted hogy haverok barátok minden akkor nem tudom nagyon mi lehet. Ha meg úgy volt szingli hogy előtte senkid se volt és ettől érthetően párod se, akkor biztos megrázott hogy most már van valaki. Agyadnak mégis csak át kell hangolódnia, több év magány után. Hát ha nem ez, akkor főleg így infó hiányában nem tudom mi lehet.
2011. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs most vettem észre hogy lány vagy, akkor szerintem utóbbi kilőve, hogy egyedül voltál. Akkor lehet nem is tetszik neked ez a srác azt mivel mégis jártok ettől rosszul érzed magad.
2011. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bűntudat? Nekem is volt egy hasonló esetem, hál istennek én gyorsan véget vetettem neki! Szóval sztem nem szereted igazi szerelemmel a srácot! (legalábbis nálam ez volt, csupán csak testi vonzalom, amit gyakran összekevernek a szerelemmel) Teendő: vess véget a kapcsolatnak, ha nem akarod, h elfajuljon a dolog. Ha tévednék, akkor sajnálom, de látom, hogy azt írtad, hogy még nem nevezhető szerelemnek! Gondold át, hogy ki tudod e mondani neki bűntudat meg egyéb negatív érzés nélkül, hogy szereted..és dönts, minél hamarabb!
2011. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!