Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azon tullépni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azon tullépni, hogy tudod, hogy 1 lány a tied lehetett volna, ha nem adod túl hamar fel?

Figyelt kérdés
Kb. 2szer kaptam kosarat ugyanattol a lánytol, és bár viccesnek hangzik, de ezek után is lett volna esélyem...csak félreértelmeztem sok mindent és ezért nem küzdöttem tovább érte..na meg azért mert túl ideges voltam a jelenlétében.Mondjuk úgy, hogy legutoljára meggyőztem, humorral ,hogy talán mégis kellek neki... de többször már nem mentem, mert ismét túl ideges voltam. Egyébként több mint 1 évet vártam arra, hogy észrevegyen, és más lány sose jutott rajta kivül eszembe...
2011. júl. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
most van valakije? de végül is mindegy, akár van, akár nincs, mondd meg neki, hogy más lány rajta kívül nem érdekel téged. talán még nem kell túltenned magad rajta. ;)
2011. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy lehet túllépni, hogy ha meg túl sokáig próbálkozol, lehet feljelentenek zaklatásért (ahogy engem, mert én meg túlságosan kitartó voltam), és akkor az egész rohadásos életet derékba törik, érted?
2011. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Túl bonyolult, hogy elmagyarázzam az én esetem, mondjuk úgy, hogy megismerni se volt alkalmam, mert már nincs alkalmam találkozni vele mivel a sulinak vége.
2011. júl. 1. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor hívd el beszélgetni, vagy csöngess fel hozzá, hogy jöjjön le beszélgetni. valahogy beszélj vele és valld be az érzéseidet.

de ne zaklasd, ahogy azt a 2. válaszoló tette.


ha el akarod felejteni, akkor ismerkedj pl neten más lányokkal, hisz úgysem látod a csajt egész nyáron.

2011. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress hozzá nagyon hasonlító csajt, nekem az válik be
2011. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!