Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm a korrupt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm a korrupt rendőrismerőseivel tart engem sakkban! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Rám akarnak venni mindent, amit csak lehet. Közös szórakozóhelyen voltunk, ő nem bírta a pofám (ennyi volt a baja, még köszönni sem mentem oda, csak egymás mellé kerültünk), direkt elkezdett kiabálni, sírdogálni, és mit ad isten, pont ott volt két rendőr, az utcán.

Azt mondták, hogy menjek velük, velük mentem, beültettek a kocsiba, megütöttek jópárszor, mondták, hogy értsek a leckéből, és alá akartak iratni olyat, amit nem tettem... Majd lesz tárgyalás valamikor...

Másik ügyben, zaklatás miatt szintén feljelentettek (mivel kitalálták, hogy én azért megyek oda, mindig, hogy vele beszélgessek).

Öcsémet ismeretlenek az utcán be akarták ültetni a kocsiba (13 éves), sírva jött haza szerencsétlen, és fél az utcára menni...

Mit csináljak? Nem tehetek róla, be vagyok sz@rva! De főként anyukám és öcsém miatt! Tisztára ki vannak idegileg, az az ótvar kisribanc meg csak nevetgél!

Már lassan az utcára sem engednek, anyám múltkor bezárt a szobába.

Tudom, hogy komikus ez az egész, de akárhol vagyok, ahol érintkezhetek a lánnyal (álmomban sincs hozzászólni, max. leköpni), ott mindig megy a hiszti, hogy én bántani akarom a lányt.

Segítsetek, van ebből kiút? Nem akarok szolgaként és megfélemlítettként élni egész életemben! Nem akarok korlátozva lenni mások miatt, olyan dolgok miatt, amiket el sem követtem!


2011. júl. 1. 19:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hiszen nekem is jogom van ott lenni, ahol ők, nekem is jogom van azt tenni, amit akarok, még ha ez nekik nem is tetszik (pl meglát a lány). Hogy merészelnek ilyet tenni a másikkal?
2011. júl. 1. 19:33
 2/16 napietus ***** válasza:
volt ennek előzménye? tehát mikor valósan zaklattad? ha nem, tegyél bejelentést a rendőrök felettesénél. jelvénysámot írd fel, az alapján pl.
2011. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

> Mit tehetnék?

Verd agyon a r*hadt kis k*rvát.

2011. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

jelentsd fel a lányt rágalmazás miatt. És ha igaz a rendőrös dolog is akkor pedig szépen besétálsz a kapitányságra ahol dolgoznak és a parancsnokuknak elmeséled a történteket.

Legyen már egy kis eszed, ne itt sírdogálj. Anyud is felnőt ember nem téged kéne bezárni, hanem feljelentést tenni.

2011. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát mi számít zaklatásnak? Miután szakítottunk, kétszer még nagyon akartam vele beszélni, de mindkétszer elutasított, úgyhogy leléptem. De most azért, hogy Őt ne zavarjam, nem fogok közös szórakozóhelyről kitaszított/kitiltott lenni, elvégre, nekem is jogom van ott lenni.
2011. júl. 1. 19:42
 6/16 napietus ***** válasza:
100%
ha kétszer elküldött és elmentél és ENNYI VOLT, az nem zaklatás. tehát ahogy fentebb írtam.
2011. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 hónapja zárult le hasonló dolgom, annyi, hogy családomat nem zaklatta, engem folyamatosan, házunk előtt várt... munkahelyemhez közel, ahol csak egy út vezet ki, rendőrök vártak ellenőrzésre, érdekes, hogy csak engem!, amiket irkált kinyomtattam, és megmondtam anyjának, ha nem hagyja abba 3 napon belül rendőrségre megyek, illetve rendőrök adatait elkértem, mivel nem élhetnek vissza a hatáskörükkel. szerencsére értett a szép szóból.
2011. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ha ez így igaz, akkor tegyél mind a lány, mind a rendőrök ellen feljelentést...az öcséd meg kiskorú, tegyetek feljelentést a bántalmazása miatt is, ha mázlitok van még térfigyelő kamera is volt
2011. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
A feljelentéssel csak óvatosan, nehogy elfogultságból olyat írj a feljelentésbe, amit nem tudsz bizonyítani. A szükségtelen erőszak alkalmazásáért simán tehetsz feljelentést, azért majd elszámolnak velük.
2011. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem beszarni.

Nem kényszeríthetnek, hogy aláírj valamit, amit nem akarsz. Ha ezt mégis megtetted, fel lehet jelenteni az illetőt kényszerítés miatt.

Ha megütöttek, azonnal látleletet vetetni az orvossal, kocsi rendszámát felírni és feljelentést tenni.

A feletteseknek mindenféle képpen szólni és feljelentést tenni. Az pedig nem úgy működik, hogy csak úgy rád vernek ezt azt. Azt bizonyítani kell, mert különben fel jelentheted őket rágalmazásért és becsületsértésért. A zaklatás pedig csak kamu. Nem olyan egyszerű valakire ráverni.

És végül, de nem utolsó sorban: össze verni a kis k.rvát, amikor egyedül van és a köcsög rendőrt is ha egyedül van és civilben. Gondolom valami puhap.csű járőr, aki védtelen emberekkel keménykedik, de egy cigányhoz hozzá sem merne érni.

2011. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!