Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy félénk lányt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:

nehezen

én is félénk lány vagyok

2011. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint a többit: beszélgetéssel, határozott fellépéssel, ápolt külsővel, odafigyeléssel, jó humorérzékkel. De az egész alapja a beszélgetés. Hajrá!
2011. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bocs 20/F
2011. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés, megértés, kedveskedés.

És lehetőleg ne csak megkúrni akard, és meg is hódítottad.

2011. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

a félénk lány 1 perc alatt szerelmes abba, aki neki bókol

tehát simán.

2011. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak úgy, ha a félénk lány saját maga érzi szükségét, hogy a félénkségéből valamilyen szinten kilépjen legalább addig, amíg nem jelzi egyértelműen annak a fiúnak, hogy "SZABAD".

Velem legalábbis így volt. Kellet az, hogy saját döntésem legyen, és ne meghódítani akarjanak.


Annyit tehetsz, hogy normálisan kedves vagy, udvarias, őszinte, ne mássz rá a lányra, ne járj a nyakára, de légy érdeklődő irányában. Bátran kezdeményezz beszélgetést vele, de légy nyitott arra, hogy ha az apró figyelmességekre, az érdeklődő hozzáállásodra nem reagál valamit, akkor hagyd az egészet érni, és ne strapáld magad. A félénk lány lehet, hogy bölcs annyira, hogy az igazán kitartóan szerető fiút válassza ki. A kitartó szeretet pedig nem az ostromlásból áll, hanem sok türelemből, figyelmességből, olyan hozzáállásból, ami azt közvetíti a lány felé, hogy nem kell a döntés meghozásában kapkodnia, mert te nem azért akarod őt, mert kell egy lány, és ha ő nem lesz a barátnőd, lesz helyette más. Közvetítsd felé, hogy neked csakis ő kell, vagy legalábbis olyan lány, amilyennek őt ismered. Hagyd, hogy lassan hozzon magában döntést, meg akar-e feléd nyílni.


Viszont, ha nem akar feléd nyílni, ne számíts rá évekig, hanem éld az életed tovább, ugyanolyan őszintén figyelmesen és türelmesen.


kb ennyit tudok mondani. Szerintem egy zárkózott lányt nagyjából ilyen komplikált lehet "meghódítani". sok sikert, rengeteg értéket fedezel fel, ha sikerül, így felelősséged már előre is hatalmas, mert azokat az értékeket akkor neked is kell őrködni...

2011. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a félénk nem azért félénk, mert megfontolt, hanem azért mert gátlásos

ha valaki kedves vele, már tuti egyből szerelmes az ilyen, és azt se tudja kibe....nem is érdekli.

2011. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy minden más lányt is: jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni, legjobb ha mindkettő!
2011. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem igaz, hogy minden félénk lányt, aki esetleg gátlásos is csupán ilyen üres olcsó nulla értékekkel le lehet venni a lábáról, mint hogy a pasi jól nézzen ki és gazdag legyen!


Egy lány lehet éppen azért gátlásos, mert tartja a saját értékeit, és milliószor rúgtak bele minden közösségben, mert nem asszimilálódott a "birka" tömegbe. Igenis lehet gátlásos pont azért, mert már-már maga is elhiszi, hogy mindaz amit a lelkében képvisel értéktelen. És igenis lehetséges, hogy valaki mindezek ellenére képtelen azonosulni azokkal, amiket minden irányból ordít a világ felé.


Én azt gondolom, hogy a félénk lányok között ugyanolyan arányban találhatóak meg ez utóbbi típus képviselői, mint azok, akiket ugyanolyan olcsón meg lehet venni, mint az átlag pasizós lányokat.

2011. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, és én lány vagyok, és ilyen vagyok. És senki nem tudna levenni a lábamról, ha én nem látom őt értékesnek. Még jó, hogy ha nyitott szemmel jár az ember, csak észreveszi, hogy vannak még, ha kevesen is, akik hasonlóan gondolkodnak... :(
2011. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!