Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy zárkózott, félénk srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott, félénk srácot szeretnék meghódítani. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és fél éve a nyaralónk szomszédjában lévő nyaralót megvették. Minden hétvégén ott vagyunk, ők is. A tulajnak van egy 24 éves fia. Őt csak kb. 1 hónap után ismertem meg, de az anyukája sokat mesélt róla. Elmondta, hogy nagyon szigorúan nevelték, sőt barátnője sem lehetett, egyszer csinált valami butaságot, amiről nem szeretett volna beszélni, ekkor a srác nagyon megváltozott. Nem is mosolyog, zárkózott és azóta nem volt barátnője, szóval szerintem a szüleivel való nézeteltérés nem biztos, hogy csak az ő hibája volt. Ettől függetlenül nagyon helyes srác, ahogy megismertem egyre jobban vonz. Kezdtem úgy érezni, hogy megnyílik előttem, már néha el is mosolyodott, az anyukája is észrevette és a munkatársai is. Érzem, hogy szimpatikus vagyok neki és sokszor zavarba is jön, ha esetleg túl közel vagyunk egymáshoz, viszont ha szeretne is tőlem valamit, olyan félénk, hogy nem közeledne. Mondta az anyukája, hogy azóta nem volt senkije, szóval nem is tudom, hogy hogyan közeledhetnék felé. Ha volt valaki hasonló helyzetben segítsen legyen szíves. Előre is köszönöm!
2011. jún. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni, vagy sétálni.
2011. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne jelentsd fel!
2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

beszélgessetek mindenféle témáról (csak kezdetben a párkapcsolatok, elvált család, stb. témákra ne tereld a szót).

aztán javasold, hogy menjetek el egyet horgászni/sétálni haverilag, akarsz neki mutatni egy jó helyet(de ezt csak több beszélgetés után mondd, nehogy elijeszd).

csak szépen lassan közeledj felé, ahogy eddig. ha sikerül, és eljön veled, legyen még pár ilyen séta, és akkor talán lépni fog magától.

2011. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem a csajoknak kéne küzdeniük a pasikért, de mind1...
2011. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 morcoska ***** válasza:

Szerintem kis léptekben haladj! De ne kerüld el a kissé komolyabb témákat. Ha már megosztott veled egy két olyan információt magáról amit eddig nem sok mindenkinek árult el, akkor jól haladsz. Ha belemelegedttetek egy témába, ülj közelebb hozzá, érintsd meg.

Ha pedig úgy érzed hogy te is tetszel a srácnak fogd meg a kezét. Ez többet ér minden szónál!

2011. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az utolsó jó mondja, de ebben az esetben, kizártnak tartom, hogy a fiú lépjen is valamit
2011. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elottemlevok jo tanacsokat adtak, kozeledj fele

Sok sikert!:)

2011. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!