Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Megőríít!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Megőríít! Segíítséég!

Figyelt kérdés

Mi ez???

Van egy fiú, aki külsőre nem igazán jön be, nem nagyon tetszik, de ha rám ír gyorsabban ver a szívem, várom hogy rám írjon, alig várom, hogy fb-n megbökjön folyamatosan frissítgetek miatta, hátha történik valami. Mi ez???? Eddig még nem volt fiúm, de vannak fiú barátaim is. Sok fiúval jóba vagyok. Ez miez az érzés? Segítsetek??!!!


2011. júl. 2. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem szerelemnek hívják xD
2011. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

ilyen velem is volt :)

kezdesz belezúgni. hajrá!

2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

akár vicces akár nem, normális kérdést tettem fel és normális válaszokat várok köszi.;)

amúgy gondoltam rá, de furának tűnik nekem, hogy pont én, és bele tudom magam képzelni hogy járok vele de mégis oly fura.://

2011. júl. 2. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy a fiúnak van egy olyan egyénisége, ami megfog téged. Velem is pontosan ugyanez volt, pár éve. Jelenleg is halálosan szerelmes vagyok a srácba. Mellesleg mi nem egy emberről beszélünk? =D
2011. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

másodiknak és harmadiknak köszi.:)

egyénisége??? :D lehet... amúgy nemhiszem hogy egyről.:DD

2011. júl. 2. 21:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, egyéniség. Igen ritka tulajdonsága a férfiaknak, hogy ezt interneten keresztül ki tudják fejezni. =) És őt tehát véletlenül sem Ricsinek hívják, igaz? =)
2011. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát őt igazából régóta ismerem, de csak barátként tekintettem rá, de nem ez a legjobb barát volt, hanem köszönök neki meg úgy havi párszor beszélek vele és ennyi, szóval nem olyan szoros barátság, de ismerjük egymást régóta... de pár hete ez megváltozott és egypár napja minden este beszélgetünk levélbe, alig várom h írjon, megbökjön. de miért? még nem igazán éreztem ilyent...:///

amúgy nem nem Ricsi.;D

2011. júl. 2. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, velem is pontosan ugyanez volt. Sajnos segíteni nem tudok többet, de ha bármi érdekelne ezzel kapcsolatban, írj nyugodtan. ^^
2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát ha ide tudsz írni tanácsokat akkor örülnék.

mert neked nem tudok privit írni.:/

2011. júl. 2. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát... ha magamból indulok ki... szóval, szerintem két lehetőséged van. Az egyik az, hogyha nem akarsz beleszeretni a srácba, vagy úgy érzed, hogy semmi esélyed nincs nála, próbáld kevésbé keresni a társaságát, legyetek olyan "kevésbé jó barátok", mint régen. Ha viszont úgy érzed, hogy van esélyed, itt van előtted az út! =) Próbálj vele flörtölni, írd tele az ablakát, meg hasonlók, itt rád bízok mindent. Egy a fontos, hogy ne kövesd el azt a hibát, mint én. Én úgy próbálkoztam be a fiúnál, hogy egyértelmű volt, hogy nincs esélyem. =/ Elején rettenetesen jó barátok voltunk, szinte mindig ő keresett, aztán én is, egyre többet, különböző depis idézeteket írtam ki MSN-re, amikre persze rákérdezett, és sosem mondtam semmit, vagy hatalmas hülyeségeket. Kezdett gyanús lenni neki. Aztán összeszedtem minden bátorságomat, elmondtam, hogy halálosan belezúgtam, ő meg úgymond nem csinált semmit, a legjobb barátja közölte velem, hogy aranyos kislánynak tart, de semmit nem érez irántam, és nem akar adni semmilyen esélyt, majd jobb, ha kiszeretek belőle. Aztán ezt eljátszottuk párszor, most már ott tart a dolog, hogy csak pár naponta beszélünk normálisan, élőben meg három hónapja nem láttuk egymást, mert egyszerűen ellenzi a találkozást, pedig közel lakunk egymáshoz. Kellemetlennek érzi ezt az egész helyzetet. Kiidegelő. =( Azért remélem, te sikerrel fogsz járni, hajrá! =)
2011. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!